Skip to content

31.08-3.09.2017 Natalia Stala w Lubodzieżu.

31.08-3.09.2017 Natalia Stala w Lubodzieżu.

Vedic Art malarstwo intuicyjne, 31.08-3.09.2017

Serdecznie zapraszam na wakacyjne warsztaty Vedic Art w Lubodzieżu.

 

Czym jest Vedic art?

Dzisiejsze tempo życia sprawia, że jesteśmy pogrążeni w ciągłym stresie i napięciu. Próbujemy różnych form relaksu, ale nie zawsze przychodzi on z łatwością. Jest tak dlatego, że relaks zaczyna się w naszej głowie i w znacznej mierze to od naszego psychicznego nastawienia zależy, czy jesteśmy spięci na granicy wybuchu, czy budujemy w sobie wewnętrzny spokój.

Napięcia i stres w znacznej mierze biorą się z naszych własnych myśli i przekonań. Po prostu za dużo myślimy, analizujemy, wracamy do przeszłości myślami albo biegniemy daleko w przyszłość. Niekiedy myślimy o rzeczach bolesnych niczym masochiści przypominając sobie zranienia i porażki. Jest to tak zwane myślactwo. Czyli proces, który dobrze jest wyłączyć, by poczuć ulgę i delektować się pięknem rzeczywistości.

 

Jednak bycie tu i teraz jest bardzo trudne. Czasem warto wesprzeć się jakąś dodatkową metodą, by nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym spokojem i uzdrawiającą miłością. Każdy z nas ma w sobie taką przestrzeń, buddyści nazywają ją rigpą, kunszi, bądź naturą Buddhy. Wystarczy odłożyć na chwilę na bok myślactwo i się w niej zanurzyć.

 

Metodą, która może w tym pomóc jest Vedic Art. Polega ona na tym, by tworzyć całkowicie spontanicznie w duchu 17 zasad. Kurs podzielony jest na dwa stopnie. Pierwszy jest wprowadzający w zasady pomagające w procesie kreacji, natomiast drugi jest dla osób, które już przeszły pierwszy etap i chcą pogłębić swój twórczy proces.

 Co zyskujemy?

  • budzi się nasza kreatywna część;
  • nawiązujemy kontakt z naszym wnętrzem;
  • uczymy się spontaniczności i otwartości;
  • to również może być praca na poziomie emocji, gdy przywołujemy trudne i bolesne momenty, by je przepracować za pomocą farb i pędzla;
  • otwieramy się na własną intuicję, dzięki czemu możemy kierować się nią w codziennym życiu;
  • oduczamy się dokuczliwego nawyku oceniania wszystkiego i zanurzamy się w teraźniejszości.

Dla kogo?

Jest to idealna metoda dla każdego. Nie trzeba mieć zdolności artystycznych i to jest najpiękniejsze w Vedic Arcie.

 

Inwestycja:

Koszt kursu I i II stopnia wynosi 720 zł. Nie obejmuje to kosztów materiałów malarskich, które można przywieść ze sobą, lub zamówić tak zwaną wyprawkę w cenie 200 zł (pędzle, farby akrylowe, podobrazia, szkicownik, pastele, ołówki).

 

Do inwestycji należy doliczyć koszty pobytu w gospodarstwie (nocleg i wyżywienie) w wysokości 350 zł/za osobę – za cały pobyt z wyżywieniem. Można przyjechać w środę 30.08.2017 koszt noclegu ze śniadaniem 65 zł za osobę.

 

 

Więcej informacji o miejscu, w którym odbędzie się warsztat znajdziecie  na stronie internetowej: www.spelnionemarzenie.eu

 

Co jeszcze?

Zajęcia zaczniemy w czwartek o godzinie 10.00, a zakończymy w niedzielę o godzinie 16.00. Warsztat odbywa się w przepięknej okolicy, w której znajduje się jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce. Dla chętnych konsultacje astrologiczne lub porada z kart anielskich. W planie są również medytacje prowadzone, oraz medytacje pomagające się zrelaksować i zharmonizować energię w organizmie.

 

Warsztaty odbędą się tylko gdy zgłosi się odpowiednia liczba chętnych. Zgłoszenia do 01.08.2017.

Wszelkie informacje i zapisy: tel. 509833356, e-mail: stala.natalia@gmail.com