Skip to content

Biniasz Maria

Biniasz Maria

Logo: omega karta luty logo_320x480
Telefon: 0 7894 671 882
Kod pocztowy: 00-000
Miasto: Londyn
Województwo: Lubelskie
Strona internetowa:
 

Opis:

 

Kim jestem i jak się zaczęła moja historia z Vedic Art ?

Nazywam się Maria Biniasz i uważam, że jesteśmy tutaj, na tej planecie, aby żyć szczęśliwie i cieszyć się chwilą . Kocham moje życie teraz tak jak wyglada obecnie, jednak nie zawsze w przeszlości tak było. Dotarcie do punktu w którym jestem teraz zajęło mi lata rozwoju osobistego, nauki i doswiadczeń życiowych.

Z jednej strony moje życie zawodowe zawsze było bardzo udane.

Jako absolwent prawa miałam fantastyczną pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce. Jednak chciałam realizować swoje marzenia i przeniosłam się do Londynu. Tutaj również ukończyłam studia podyplomowe na wydziale prawa Uniwersytetu Westminster. W międzyczasie zbudowałam bardzo dobrze prosperującą firmę, w zasadzie od podstaw, i pracowałam jako wolontariusz w Citizen Advice Bureau, pomagając ludziom w trudnych sytaucjach życiowych.

Jednak moje życie osobiste nie było tak satysfakcjonujące, jak sobie wyobrazałam. Miałam kilka trudnych chwil w moim życiu, kiedy czułam się bardzo nieszczęśliwa, doszlo do tego, ze wpadłam w depresję. Jednak mam w sobie to naturalne dążenie do pokonywania trudnosci i poszukiwania spelnienia we wszystkich dziedzinach mojego życia, wiec zaczęłam szukać rozwiązań. Przeczytałam mnostwo książek o ukochaniu siebie, drogach rozwoju i metodach samorozwoju. Uczestniczyłam tez w warsztatach, kursach, terapiach i seminariach. Bardzo mnie to zblizyło do siebie samej, jednak wciąż miałam wrażenie, że niektóre wydarzenia z mojej przeszłości blokuja mnie.

Moja przyjaciolka zaprosiła mnie na warsztat Vedic Art. Ona już była po pierwszym stopniu tego kursu i opowiadała mi o tym jak fantastycznie spełniona się czuje. Zapisałam się na ten kurs i poszłam tam bez żadnych oczekiwań. Wróciłam pełna radości i nowej energii życiowej. Po prostu odkryłam, że jestem tu i teraz i, że jestem kreatywna i szczęśliwa. Niespodziewanie wszystkie traumatyczne wspomnienia nie są juz dłużej bolesne. Zafascynowana zaletami Vedic Art kontynuowałam naukę na następnych poziomach i rozpoczął się nowy etap w moim życiu. Jestem przedsiebiorca, twórca, artystką, malarką i nauczycielem Vedic Art. Po prostu poczułam, że jeśli dla mnie ta metoda była przelomem i dała mi tak dużo w moim życiu, to podzielenie się tym doświadczeniem jest wręcz moim obowiązkiem. Bardzo chciałabym móc wyposażyć innych w potrzebne narzędzia na ich drodze życiowej, aby również oni znaleźli swoją siłę i pasję do lepszego, bogatego życia.
 

Ilustracja: omega karta luty 2014 489_320x480