Skip to content

Ksenycz Ewa

Ksenycz Ewa

DSCN3555

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Kod pocztowy: 66-003 

Miasto: Zaór /Zielona Góra
Województwo: Lubuskie
 

 

Nazywam się Ewa Ksenycz. Urodziłam się w 1965r z wibracją liczby 33. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z ludźmi. Na co dzień zajmuję się dziećmi i młodzieżą z problemami emocjonalnymi i zaburzeniami zachowania. To praca wymagająca nieustannego zgłębiania ludzkiej natury i twórczego podejścia do rozwiązywania problemów, a także samopoznania.

Na swojej drodze rozwoju zgłębiałam wiele nurtów, które poszerzały moje horyzonty myślowe. Od zawsze czułam się cząstką natury. Instynktownie  poszukiwałam sposobów czerpania z jej zasobów. Najlepiej relaksowałam się w jej otoczeniu.  Stąd  zainteresowanie sylwoterapią (drzewoterapia), zielarstwem, szczególnie oczyszczaniem za ich pomocą. Rytuały i magia była również tym co mnie pociągało. Stawianie Tarota, odkrywanie  I Ching – Księgi Przemian i Feng Shui. Zafascynowała mnie również magia tańca, wirowanie jego niedoceniony i nieoceniony wpływ na samopoczucie.                                                                                                                                                         

Kiedy uświadomiłam sobie, że funkcjonuję według pewnego powtarzalnego wzorca  zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak się dzieje. W poszukiwaniu odpowiedzi zajęłam się Reiki – Seichim I (praca z czakrami). Modlitwa i Anioły.  Regresing, ustawienia rodzinne wg Berta Hellingera, Ho’oponopono  wg  Morrnah  Simeony ( Basig I), Medytacja. Tappiny –  Emotional Freedom Techniques, Soul Body Fusion – Jonette Crowley to kolejne ważne godne polecenia doświadczenia.                          

W 2008 r po raz pierwszy zetknęłam się z Vedic Art. Metoda  ta okazała się spełnieniem moich oczekiwań, co zaowocowało zdobyciem certyfikatu Nauczyciela Vedic Art. Miało być lekko, łatwo i przyjemnie i było!!! Serdecznie polecam  ją wszystkim poszukującym na drodze rozwoju osobistego. Vedic Art  ułatwia uwolnienie się od starych toksycznych przyzwyczajeń i ograniczających schematów postępowania, gwarantuje spełnienie i kreatywność.  Tym bardziej, iż przenika ona różne płaszczyzny naszego życia.  Kto raz spróbuje na pewno będzie tęsknił za radością i wolnością tworzenia.  Od tej pory będziesz chciał być bliżej i bliżej siebie.                                                                                                                                  

Kontakt: Ewa.ksenycz@gmail.com

DSCN5157