Skip to content

Lista rekomendowanych nauczycieli Vedic Art według miast

Lista rekomendowanych nauczycieli Vedic Art według miast

Nauczyciele Mianowani  uprawnieni  do szkolenia nauczycieli Vedic Art

 

Halina Łucka – Szwecja
Adriana Karima – Warszawa
Jacek Wojciech Poteralski – Warszawa

Paulina Mazurek – Szwecja, Wielka Brytania, Polska.

 

Lista Rekomendowanych   Nauczycieli   Vedic Art wg.miast :

Anglia:

         Teresa Mirowska              teresa.midlands@yahoo.co.uk

        Paulina Mazurek               paulina@vedicartacademy.co.uk     www.vedicart.co.uk

Berlin i Cały Świat:
Agata Karpowicz                    vedicart.a@gmail.com
Niemcy:
 
       Monachium:
Joy Teresa Maria Brynkus     taniecduszy@gmail.com  
Bochum:

Beata Glatthaar                 vedicart-info@web.de     i całe Niemcy

Białystok:
          Joanna Dybowska                  kalosze38@wp.pl
          Grażyna Szewczuwianiec       grace.art@op.pl
Bielsko – Biała:
Alina Danielewicz                    alkadan@poczta.fm
Katarzyna Olma                     kasiaolma@vp.pl
 Busko – Zdrój       
        Anna Rogowska                   anna_rogowska@vp.pl                       
Bydgoszcz:
Ewa Miłek                             milekewa@o2.pl
Jolanta Depko-Osiewicz     
jola.depko@gmail.com
Joanna Forbot                       joannabfor@wp.pl
Kamila Jankowska               kama.janko@gmail.com    (Również: Toruń, Gańsk, Warszawa)
Częstochowa:
       Jadwiga Lidia Lula               jadwigalula@interia.pl
       Marzena Gęsiarz                   fengshui@marzenagesiarz.info
 Dublin – Irlandia:
Józefa Gruszka                        miriamliv@gmail.com
Joanna Muklewicz                  asiamuklewicz@gmail.com
Elbląg
Bernadeta Kalinowska             vedicartbk@gmail.com
Ełk:

      Bożena Bieleniewicz                 bozena@bieleniewicz.com

Aleksandra Pełszyńska              aleksandra.pelszynska@gmail.c

Gdańsk i Cała Polska:
Diana Ponimirska                 di.ponimirska@hotmail.com
 
           Krystyna Pruska                 krystyna.pruska@wp.pl  (Sopot, Gdynia, Koszalin)
          Beata Kilian                      beata.kilian@onet.pl   (Trójmiasto i okolice)  
Gdynia:
         Katrzyna Jaworska             katarzyna.a.jaworska@gmail.com       ( Trójmiasto)

        Ewelina Malinowska           Ewelinkagd1@wp.pl                                (Trójmiasto)

Gliwice:
Aleksandra Banaszkiewicz    abanaszkiewicz@onet.eu
Giżycko:
Helena Koniuszaniec              helenak2@interia.pl
Gorzów Wielkopolski:
Wioletta Agata Morawska       agata.morawska@krajobrazywewnetrzne.pl
Małgorzata Kłos                        ais.nowa@gmail.com
Grudziądz:
        Magdalena Parzęcka              m.parzecka@o2.pl
Katowice:
Sylwia Dziubińska                    salonnefretete@gmail.com
Wioletta Iwona Stalmach        stalmachaw2@interia.pl
Justyna Lieber                          justyna.liber@gmail.com
 
Karczew 05-480:
Barbara Różycka                     rozbasia@op.pl
Koczała 77-220:
Katarzyna Łęgowska              losiowisko@losiowisko.pl
Kraków:

Beata Oziębła                        beata.oziebla@gmail.com
Joanna Gaweł                       19joanna@wp.pl

Maciej Wroński                 vedic.warsztaty17@gmail.com

Wioletta Sadlińska             violetta_78@hotmail.com

 Róża Łazarewicz              atelier.vedicart@gmail.com
 
Krotoszyn 63-700:
Marek Głowacki                     kujjar@wp.pl
 Krynki 27-230
Małgorzata Działak                malgosia.dzialak@wp.pl
Leszno – Poznań:
Iwona Gębicka                      igebicka1@poczta.onet.pl
Londyn:
      Paulina Mazurek                 paulina@vedicartacademy.co.uk       www.vedicart.co.uk
      Maria Biniasz                         mariabiniasz@netscape.net
Lublin:
Grażyna Kukawska              gkukawska@wp.pl
Jadwiga Jaśkowiak               jjaskowiak@poczta.onet.pl
 
Łomża:
        Monika Szelążek – Pikulińska  monika.sz33@wp.pl
Łódź:
Elżbieta Bożena Wnuk            wnukelzbieta@gazeta.pl
Norwegia:
Izabela Gorczyca                   bellamokka@tlen.pl
Emilia Bogna Zimnak          emiliabogna@gmail.com
Olsztyn:
Agnieszka Matusiewicz         agamatusiewicz@wp.pl
Opole:
       Mirosława MIRA Horodyńska  miravi7@gmail.com
Ostrzeszów  63 – 500:
           Paulina Kałużna – Gudz     tajemna2@o2.pl
Piastów 05-820:
Ewa Borodzicz                       metamorfoza.design@gmail.com
Urszula Wołyńska                  wolynskaula@wp.pl
Poznań:
Krystyna Czajka                     kczajka@verbum.pl     również Kotlina Kłodzka
Małgorzata Trawińska           malgorzata.trawinska@gmail.com
Małgorzata Rynarzewska      maur2@onet.eu
Grażyna Aneta Ochowiak       grazyna.ochowiak@o2.pl
Rawa Mazowiecka:
Elżbieta Pietrzak                    sercemmalowane@gmail.com  (cała Polska)
Słupsk – Polska Północna :
Iwona Trzeciak                      iwotrzec@wp.pl
Sosnowiec:
Monika Lachowska                kolory.serca@interia.pl
 Świebodzin
Alina Jaworska                     cudistnienia@onet.pl
Szczecin:
Anna Strzelczyk-Milewska      milesia1104@gmail.com
Szwecja:
      Paulina Mazurek                    paulina@vedicartacademy.co.uk
Warszawa:
Jacek Wojciech Poteralski        vedic@wa.home.pl
+48 603 214 928  www.vedicart.pl
Małgorzata Przygońska          malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
+48 601 345 425 www.zwiazki.com.pl

Agnieszka Maciąg                       agamoon@wp.pl
Ewa Sobolewska                          ewasob57@wp.pl
Włodzimierz Adam Osiński        arslibra@o2.pl
Agnieszka Rzymka                      agnieszka.rzymka@gmail.com
Adriana Karima                           adriana@koloryduszy.pl   (Opole, Hiszpania, Toscania)
Urszula Bącik                               urszula_bacik@tlen.pl
Bożena Jachimczyk                 022 8181647
Katarzyna Wasowska-Winter    kiwwinter@wp.pl
Elżbieta J. Jóźwiak                       mediamaker@neostrada.pl
Izabela Zajączkowska                  iza_zajaczkowska@op.pl
Malwina Rzeczkowska                 rmalwina@yahoo.pl
Anna Szmit                                    info@vedicart.pl   +48  608 333 047
Magdalena Pliszka                        magdalena.pliszka@wp.pl
Justyna Gruszka-Bicharczyk      tecza.barw@tlen.pl
Piotr Dula                                       piotr.dula@orange.pl
Maja Niernsee                               majaniernsee@gmail.com  (cała Polska)
Katarzyna Godlewska                  beja100@interia.pl
Elżbieta Woźniak                          elavedic@wp.pl
Kasia Łuczak                                 kasia@kreacjamarzen.pl  Walendów/k. Warszawy
Anna Pruszko                             vedicart.info@gmail.com
Maja Koprowska                        majakoprowska@yahoo.pl
Renata Markiewicz                    alchemiaduszy1@gmail.com     (również Wrocław)
Beata Marczak                           beatamarczak14@gmail.com  (również Meksyk, Islandia)
Anna Janiak                               annajaniak05@gmail.com     ( Izabelin k/W-wy)
Renata Basińska                        WarsztatyVedicArt@gmail.com  ( cała Polska)
Nataliya Arfeya                          nataliya.arfeya@gmail.com (cała Polska)
Ilona Rosani                               vedicart.ilona@gmail.com
Katarzyna Credo-Teter                kacrte@gmail.com  (Mazury)
         Teresa Leokadia Lityńska             a.litynski@op.pl
        Marta Kolarz                              marta.kolarz@gmail.com
       Ola Wołoszyn                            arsproanima@gmail.com 

       Gosia Chodźko-Maciejko        gosiachodzko@gmail.com     (Piaseczno)

Maria Zych                           maria­_maria_4411@wp.pl   ( Łomianki)

      Wiesława Serkowska            coach@wieslawaserkowska.pl       (i Warmińsko-Mazurskie)
       Karolina Rusinek                  karolina.rusinek@gmail.com  (Rzeszów, Strzyżów, Cała Polska)
Włochy/Catania:
Teresa Kazimiera Rębisz          info@accademiavedicart.it
 
Wiedeń (Austria):
Slawa Bokowy                            lawas11@gmail.com
Wrocław: (Brzeg, Opole)
Sylwia Dudek                              sylvia.dudec@wp.pl
Jolanta Maria Brzeska              marzec.jola@interia.pl   (również Dortmund – Niemcy)
Gabriela Kot – Kuropka            gabikot@poczta.onet.pl

Anna Szurlej                          anna.szurlej@18kluczy.pl ( i cała Polska)

Barbara Burduk                    betterburduk@gmail.com

Vancouver – Canada   
       
        Taslim Damji                         arkadius.taslim@gmail.com 
Zielona Góra – Zabór 66-003   
       Ewa Ksenycz                           Ewa.ksenycz@gmail.com                                       
Zielonka 05-220:
Aleksandra Stencka                  cunta@wp.pl
  
Żyrardów – Woj.Mazowieckie:
Ewa Korzemska                        ewafairy@buziaczek.pl