Warsztaty Vedic Art/ malowanie intuicyjne w Siódmym lesie.

Odbędą się 22 czerwca do 28 czerwca 2019

Co to jest Vedic Art?

To co jest najbardziej istotne w Vedic Art (VA) to umiejętność „wyłączenia” ego w procesie twórczym. Sposób malowania ma zadanie dotarcia do przestrzeni „pomiędzy”, czyli takich skąd czerpiemy inspirację, pomysły, wiedzę. Każdy może sięgnąć do tych przestrzeni dzięki zasadom VA wg. Curta Kullmana. W VA wykorzystujemy najróżniejsze techniki malowania, rysowania, korzystamy z różnych surowców np. papier, płótno, piasek, kolorowe confetti, drewno, liście, klej i in. W VA nie obowiązują ścisłe reguły- artystę, którym jesteś podczas warsztatów interesuje dowolność i indywidualizm tworzenia.

Każdy z Was będzie działał inaczej na swój osobisty sposób. Naszą intencją podczas zajęć jest wyzwolenie twórcze, rozbudzanie kreatywności i wydobycie indywidualnego wnętrza na powierzchnię płótna.

Vedic Art jest rodzajem mapy nawigacyjnej, dzięki, której człowiek wyraża siebie i zarazem transformuje poprzez tworzenie. Najbardziej w tym przekazie jest istotne, że VA nie jest terapią ma za zadanie transformację. Podczas zajęć spotykasz się ze Stwórcą w sobie wchodzisz w głębinę swojej podświadomości. VA jest budzeniem, ożywieniem w sobie tego co jest zapomniane.

Podczas tworzenia :

  • stajemy się wolni, a gdy stajemy się wolni intelekt się wyłącza, tworzymy z serca, z duszy nie z umysłu z wzorców nie naszych.
  • dajemy sobie czas, energię, naturę Stwórcy, odkrywamy na nowo swój potencjał.
  • tworzymy zarówno na płótnie jak i w życiu z pełnym poczuciem tworzenia z miłości dla miłości, w imię miłości i jedności.
  • doświadczymy świadomego bycia „tu i teraz”.

Korzyści z Vedic Art.:

  • korzyści pojawiają się natychmiast, w ciągu kilku dni, czy tygodni zauważamy pozytywne zmiany, które z upływem czasu się kumulują.
  • jaśniejsze myślenie – rozwijamy nasz potencjał, poprawiamy swoją pamięć, rozwijamy kreatywność .
  • bardziej harmonijne związki z innymi – nasze związki z ludźmi stają się bliższe, osiągamy większy spokój, pewność siebie, przeżywamy mniej lęków, stresów.
  • odnosimy sukcesy- dzięki większej kreatywności i efektywności w życiu zawodowym robimy mniej a osiągamy więcej.
  • zadaniem VA ćwiczeń jest poprawienie jakości twojego życia we wszystkich aspektach.

 

 Vedic Art  jest dla osób praktycznie w każdym wieku od 15 lat do 100. Aby pojawić się na warsztatach i aktywnie w nich uczestniczyć nie musisz umieć malować ani mieć żadnych doświadczeń z malowaniem.

Gdzie: Siódmy las koło Kazimierza Dolnego

Rezerwacje: mailem siodmylas@wp.pl

Lub telefonicznie: tel. +48 517 930 320

Koszt: warsztat 1200 zł (w tym wyprawka 200,- zł) plus koszt pobytu z wyżywieniem (wegetariańskie lub Detox owocowo-warzywny) 1260zł

Podsumowując w ofercie:

-codzienne warsztaty I stopień Vedic art

– noclegi

– wyżywienie wegetariańskie, lub Detox owocowo-warzywny

– woda i herbaty ziołowe do woli

– codzienne spacery z przewodnikiem po Kazimierskim Parku Krajobrazowym

Warsztaty poprowadzi:

Anna Elżbieta Jabłonowska: psycholog, life-Coach, nauczyciel.

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, jestem trenerem warsztatów i szkoleń rekomendowany przez  Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego “INTRA”. Ukończyłam kurs z  zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).  Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych  sesji coachingowych.  Świadomość, że pomagam innym w odkrywaniu ich potencjału, w rozwiązywaniu trapiących ich problemów i znajdywaniu rozwiązań daje mi  ogromną radość i poczucie spełnienia . Współpracowałam  z:  młodymi ludźmi, z liderami w korporacjach, z rodzicami, z osobami bezrobotnymi podczas coachingów indywidualnych i warsztatów grupowych, pracując najskuteczniejszymi narzędziami. Moi klienci odkrywają w sobie to, czego do tej pory nie dostrzegali: ich genialne zasoby.  Ten świadomy wgląd, do którego zawsze dochodzi samodzielnie osoba, jest początkiem trwałej zmiany na lepsze. Podczas poszukiwań wewnętrznej wolności i rozwoju świadomości trafiłam na fantastyczną metodę Vedicart, która jest połączeniem mojej pasji malowania, fascynacji sztuką, zawodu psychologa i osoby zainteresowanej rozwojem świadomości. Każdy człowiek bez względu na pochodzenie, miejsce zamieszkania i wiek ma możliwość rozwoju. Mamy fenomenalne zdolności i wewnętrzną inteligencję służącą do uzdrawiania swojego umysłu, stania się wolną istotą. Uzdrowienie i wolność daje nam Vedic art zbudowany na podwalinach mistycznej wiedzy. Vedic art jest podróżą do samego siebie do swojego prawdziwego ja. Wyzwala i uzdrawia dlatego serdecznie zapraszam na moje warsztaty z Vedic art. Twórca Vedic art gwarantował zmianę efekt zmiany zależy od Ciebie. Drogowskaz to jedno , wędrówka drugie, konsekwentne podążanie drogą i docenianie jej wartości należy do Ciebie. Zajęcia prowadzę w dwóch cudownych miejscach w Warszawie – Wawer na ul. Stylowej 18 i wyjazdowe w magicznym Siódmym Lesie.

  1. Początkowo zadawałam sobie pytanie, dlaczego w moim przypadku Vedic art nie działa?

Działało, tylko moje ograniczające przekonania powodowały, że cały czas miałam wrażenie, że nic pozytywnego mnie nie spotyka. Zależało to od tego na czym skupiałam swoją uwagę i myśli. Skupiałam się na brakach. Jednym słowem nie zauważałam prostoty tego procesu i jednocześnie możliwości jakie się przede mną pojawiły, a było ich wiele. Nowe prace, docenianie mojej aktualnej pracy, ciekawe propozycje, trwałe przyjaźnie i ogromne wsparcie, nowi członkowie rodziny. Wiele tych rzeczy zauważyłam dopiero po całkowitym otwarciu serca na miłość przejawiającą się w każdym człowieku, w każdej sytuacji. Moje życie się zmieniło wpuściłam do niego magię Vedic art.