Skip to content

Kreowanie Szczęśliwych Związków & Twórczy Vedic Art

Kreowanie Szczęśliwych Związków & Twórczy Vedic Art

Tygodniowy wyjazd z rozwojem wprowadzi Cię w stan otwartości na świadomą kreację.

Staniesz się bardziej świadomy siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.

Podejmiesz życiowe decyzje gdy będziesz wiedzieć czego potrzebujesz do szczęścia.

Uwolnisz się od lęków i ograniczeń i otworzysz na równowagę i harmonię.

Poprawisz relacje w związku, rodzinie i funkcjonowaniu z innymi.

Rozwiniesz swoje talenty, odkryjesz własny potencjał, zdolności i przejawisz swą moc w codziennym działaniu.

Jeśli czujesz, że „coś” jest nie tak i chcesz znaleźć rozwiązanie problemów, uwolnić się od cudzych obciążeń niesionych przez pokolenia, zaistnieć i wreszcie być sobą, zapraszamy Cię na kreatywne warsztaty pełne odkryć, niespodzianek i cudownych dokonań.

Zauważ, że póki nie jesteś świadomy własnych ograniczeń, ani swego potencjału:

– otaczająca Cię rzeczywistość woła i krzyczy, a Ty nie wiesz jak sobie z nią poradzić
– nie możesz właściwie wybierać, bo nie wiesz, w którą  stronę podążać ze swoim życiem i planami
– tracisz nadzieję, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i możesz się uzależniać od innych, środka lub trwać w depresji…
– Twoje relacje z sobą samym i innymi, stają się trudne lub wręcz nie do zniesienia, bo w panice miotasz się w swoim związku lub w relacjach z innymi i ciągle jesteś niezadowolony,
– nie umiesz zarabiać, zarządzać pieniędzmi, przewidywać,  tracisz je i generujesz nowe długi,
– albo wręcz przeciwnie jesteś świadomy swoich talentów, zdolności i potencjału, a nie masz odwagi przejawić ich w codziennym życiu, zaistnieć, odnieść sukces, być szczęśliwym i spełnionym.

Każdy powód jest dobry by zacząć z nami TERAZ i doświadczyć z nami cudów kreacji, bo to jest warsztat z mega – rozwojem, a kurs Vedic Art jest procesem, który po trzydniowym oczyszczeniu wzniesie Cię w przestrzenie, które będziesz poznawał i samodzielnie eksplorował.

Zapraszamy Cię na tygodniowy pobyt w naturze samego, z partnerem, lub z przyjaciółmi.

W trakcie 3 pierwszych dni rozpoczniesz proces wychodzenia z uwikłań i uwalniania ograniczających Cię wzorców i programów, którym byłeś posłuszny i które teraz, dzięki uświadomieniu i wspólnej pracy będziesz mógł puścić wolno tak, by wreszcie poczuć się sobą i odkryć w sobie moc. Pracować będziemy metodami Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomej Kreacji Małgorzaty Przygońskiej oraz metodą Ustawień Berta Hellingera.

Tak przygotowany, z pełną otwartością serca na nowe, dotychczas nieznane i nieprzejawione doświadczenia przystąpisz do procesu Vedic Art, który poprowadzi Cię dalej do krainy wolności, talentów, możliwości, kreatywności i połączenia ze Źródłem.

 

W ciągu kolejnych 4 dni przejdziesz przez cały stopień – metody Curta Kalmana Vedic Art. Narzędziem w tym procesie jest malowanie, które jest dla każdego twórcy językiem wyrazu i komunikacji bez tłumacza.

W programie pełny 30 godzinny kurs Vedic Art dla rozpoczynających – I stopień Vedic Art, dla zaawansowanych – II stopień Vedic Art oraz Kurs Nauczycielski.   Narzędziem w tej metodzie jest malowanie, więc potrzebne są odpowiednie artykuły malarskie, które możesz przywieźć ze sobą lub zamówić u nas tzw. wyprawkę malarską, która będzie na Ciebie czekała na miejscu zajęć. Będzie też można dokupić niezbędne art. na miejscu. Żeby uczestniczyć w kursie nie trzeba mieć żadnych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń, wystarczy się otworzyć na nowe, poddać procesowi Vedic Art, a kreatywność stanie się Twoją naturą.

Cudowne połączenie tych wspaniałych metod da Ci nieprawdopodobną możliwość uzyskania w tak krótkim czasie głębokiej przemiany, która otworzy Cię na dalszy proces wzrastania, samorozwoju i doświadczania szczęścia w życiu, zwiazkach i finansach. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, opcje i propozycje, z których będziesz miał odwagę wreszcie skorzystać. Będziesz żył w większej wolności, kreatywnie, w zgodzie z sobą pozostając w jednoczesnej bliskości z partnerem, rodzicami i dziećmi. Harmonizując rodzinne relacje i otwierając się na nowe, świadome życie będziesz gotów na miłość, radość i spełnienie.

Dodatkowo proponujemy dla chętnych: oczyszczanie energetyczne przed rozpoczęciem warsztatów – zajęcia jogi na miejscu, prowadzenie Elżbieta Michałkiewicz, masaże oraz saunę. W cenie jest całodzienny pobyt i wyżywienie wegańskie oraz możliwość korzystania z batutu.

 

Miejsce:

„Rajszew Project”

Jogiczne Miejsce Pod Warszawą

http://rajszewproject.pl

Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury

Czas:

25.06 – 1.07 2018r

Koszt:

2 940 zł / 5 440 zł *
* 5 440 zł – cena dla osób chcących wziąć udział w kursie Nauczycielskim Vedic Art
Dokonanie bezzwrotnej przedpłaty do dnia 1.04.2018 r obniża cenę o 300 zł.

ZAPISY:

malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
tel. 601 345 425

Miejsce rezerwuje bezzwrotna zaliczki w wysokości 600 zł na poniżej podany numer konta

KONTO:

Ja & Związki Małgorzata Przygońska
BANK PKO SA 16124061171111000047609934
ul Świderska 106 m 13
03 – 128 Warszawa

Dla uczestników I stopnia Vedic Art proponujemy wyprawkę – dodatkowy koszt 200 zł, która będzie czekała na miejscu na Ciebie.

 

„Rajszew Project”

Jogiczne Miejsce Pod Warszawą

http://rajszewproject.pl

Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury

DOJAZD

(Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników)
e-podróżnik.pl
Informacja telefoniczna 703 402 802

INFORMACJE DODATKOWE

DOM znajduje się tylko 25 km od Warszawy, usytuowany jest na zagospodarowanej pięknie położonej hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Zajęcia będą się odbywać w pięknych salach lub w plenerze.

Zobacz galerię http://www.rajszewproject.pl/#!dom-z-zewntrz/c1vgv
​W domu bardzo sympatyczne i przestronne pokoje 2, 3, 4, osobowe..   Łazienki w pokojach lub na zewnątrz w dobrym standardzie i w wystarczającej ilości. Czyściutko, cicho, nastrojowo. Chodzimy wyłącznie w skarpetach, boso lub kapciach. Przywozimy ze sobą ręczniki. Pościel jest w pokojach.
Nie używamy komórek, laptopów, itp. Dbamy o kontakt z sobą i naturą. Uwalniamy się od zgiełku otoczenia, wpływów z zewnątrz i relaksujemy się. Oczyszczamy Ciało Umysł i Duszę, odpoczywamy delektując się tym cudownym połączeniem.
Przed domem parking. Ośrodek przyjmie 26 osób