Agnieszka Głębicka, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Agnieszka
Nazwisko: Głębicka, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Lublin
Państwo: Polska
Email: aglebicka_vedicart@wp.pl
Telefon: 605933806
O nauczycielu:

Jestem certyfikowaną nauczycielką Vedic Art i pasjonatką rozwoju osobistego – medytacji, jogi oraz zdrowego trybu życia.
Dla mnie Vedic Art jest ogromnym odkryciem – cudowną metodą rozwoju, budzenia kreatywności i połączenia ze sobą oraz własną intuicją.
Na co dzień maluję obrazy, co jest dla mnie cudownym czasem który mam tylko dla siebie, jako nauczyciel Vedic Art organizuję również warsztaty co jest moją drugą pasją – kocham dzielić się Vedic Art z innymi.
Poza tym jestem szczęśliwą mamą oraz żoną, a także spełniam się zawodowo jako Manager w dużym koncernie stalowym. Kocham też uprawiać jogę oraz inne sporty m. in. pływanie i narciarstwo.
Oprócz Vedic Art – dyplomu certyfikowanego nauczyciela, mam skończone wiele warsztatów rozwoju duchowego i osobistego, co dodatkowo sprawia, że jestem osobą w pełni przygotowaną do prowadzenia osób w procesie zmian i budzenia kreatywności.
Ukończyłam lubelski UMCS – studia magisterskie na wydziale Pedagogiki i Psychologii, a sztuka i malowanie były zawsze moją pasją i miłością. Mam również wykształcenie trenerskie oraz ukończone managerskie studia podyplomowe.
Oprócz wyżej wymienionych w ostatnich latach odbyłam warsztaty rozwojowe m.in.
-Metody kwantowej kreacji – dwupunktu w szkole Kasi Świstelnickiej – I i II stopień
-Metody Hooponopono
-Kronik Akaszy I i II stopnia
-Recall Healing (totalnej biologii )
-Theta Healing
Zapraszam na moje warsztaty gdzie poprowadzę Cię poprzez proces Vedic Art do połączenia z własną tożsamością i intuicją. Będziesz mogła/mógł poczuć co jest Twoje, a co nie Twoje, aby odnaleźć swoją prawdziwą drogę, szczęście oraz spełnienie.
Zapraszam do kontaktu.

aglebicka_vedicart@wp.plAgnieszka Głębicka, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.