Anna Cebo,  Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Anna
Nazwisko: Cebo, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Kraków
Państwo: Polska
Email: annacebo@onet.eu
Telefon: +48 665 150 074
O nauczycielu:

NIESAMOWITE! ,  NAD LUDZKIE SPOSTRZEGANIE ŚWIATA! ,  CUDA SIĘ ZDARZAJĄ! TRANSFORMACJA!
TAJEMNICE ŚWIATA……..

Cały Świat jest zalewany codziennie tryliardami informacji.  Ale,  tak naprawdę,  wszystkie informacje,  które są Ci potrzebne do szczęśliwego życia są w Tobie.

ODKRYJ JE!

Sztuka intuicyjnego malowania jest procesem docierania do własnej świadomości, do swoich emocji zapisanych głęboko w Tobie,  w przestrzeni do której już dawno nie zaglądaliści lub po prostu o niej zapomnieliście.  Ale,  jest jedno Ale! , te kody działają!  Tak, czy inaczej kreują Naszą rzeczywistość.  Są jak mgła,  która i tak wydobywa się z ogniska.  Czy tego chcesz,  czy nie, to Ty dokładasz drwa do ogniska, by ten ogień życia palił się nadal w Tobie.  Czy kiedykolwiek, zastanawialiście się, jaki gatunek drewna używacie? Jak wielki dym tworzycie wokół siebie, by potem z załzawionymi oczami uciekać od niego? Czy drzewo BUKowe nie pali się lepiej, bo jego siła jest w nim? Czy obserwowaliście kiedykolwiek dym z komina? Czy potraficie zgadnąć jakim drzewem pali sąsiad,  gdy wydobywa się z niego piekielne czarna  sadza lub błękitny dymek?  To są przenośnie , ale i prawdy  które odzwierciedlają naszą rzeczywistość.
Prawdy natury,  Wszechświata, energii,  mocy Stwórcy w Nas, źródła wszelkiej kreacji tej i innych rzeczywistości.

MOŻECIE JE ODKRYĆ,  ZAPRASZAM.

Nie będziemy medytować!  Dość
Nie będziemy gadać! Dość
Nie będziemy słuchać! Dość
Będziemy zagłębiać się w naszą własną,  transcendentalną rzeczywistość. W końcu My!

Ja Jestem dla Was a Wy dla mnie.
Moja droga z Vedic Art to udowodniła.

Zapraszam,  otwieram bramę do własnego Królestwa.
Anna Cebo
Malarka,  Poetka,  Pisarka,  Niszczarka,  Kopiarka, i w końcu Kreatorka rzeczy niemożliwych.
Wiedzę o Vedic Art, przekazał mi pierwszy nauczyciel metody Vedic Art w Polsce Pan Jacek Wojciech Poteralski.  Jestem mu za to, bardzo wdzięczna. Zafascynowana efektami pracy,  ukończyłam kurs nauczycielski,  przeprowadziłam kilka prywatnych warsztatów i zachęcona efektami i entuzjazmem uczestniczek, postanowiłam Ją przekazywać dalej. Jestem tzw. przebudzoną malarką, po odkopaniu swojej własnej pasji życia,  zaczęłam malować. Wzięłam udział w dwóch wystawach, które zatytułowałam Uniwersum,  Kim jesteś?  Z pasją i umiłowaniem Świata rozwijam swoje zainteresowania i chętnie pomogę innym, w odnalezieniu miejsca mocy w sobie.

Zapraszam na warsztaty po informacje,  wiedzę, doświadczenie a przede wszystkim po radość życia!

Zapytania i zamówienia:
annacebo@onet.eu
msg lub SMS lub tel
665 150 074Anna Cebo,  Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.