Anna Kaylah Zwolińska
Imię: Anna Kaylah
Nazwisko: Zwolińska
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: annaikaylah@gmail.com
Telefon: +48  577 125 166
O nauczycielu:

malarka, nauczyciel, trener biznesu

„…Mała dziewczynka chce zostać wróżką i marzy o zaczarowanej różdżce, by móc  pomagać ludziom zmieniać świat i ich życie na bardziej kolorowe…. Pragnienie to pozostało w jej strefie marzeń niespełnione aż do momentu, gdy już jako w pełni dojrzała kobieta kupiła  pędzle, farby i płótna,  pozwalając Sobie tym samym na zostanie malarką.  Ośmielona sukcesem i radością z dokonanego  wyboru,  została absolwentką Vedic Art. Od tego momentu  nie widzi już przeszkód w realizacji swoich marzeń, a czarodziejską różdżkę zastąpił pędzel,  magię natomiast  proces niczym nieograniczonej kreacji twórczej płynący zarówno z jej wnętrza, jak również pobudzony w wyniku działania jedynej w swoim rodzaju metody Vedic Art. W trakcie swoich pierwszych warsztatów, w pewnym momencie poczuła, jak gdyby starożytne Wedy przemówiły do niej i krok po kroku, obraz po obrazie pokazywały jej miejsca,  gdzie znajdują się jej  blokady do życia w harmonii z samą  sobą i otaczającym ją  światem….”

To jest fragment z  historii mojego życia. Niektórzy powiedzieliby, że to samo życie ją napisało,  natomiast Ja, będąc w tym miejscu, w Tu i Teraz mówię, że to Ja sama ją napisałam. My sami piszemy własne scenariusze i swoje historie, tylko często nie chcemy wziąć za nie odpowiedzialności i  podpisać się pod nimi, tak jak malarz kończąc obraz składa na nim swój podpis.

Z czego to wynika..? Przyczyny mogą być różne, może boimy się dorosnąć, może nam tak wygodniej, jesteśmy zwyczajnie leniwi, lubimy być w roli ofiary, itd.. i itp….

Odpowiedzi na te lub inne pytania każdy ma w sobie, wystarczy tylko chcieć ich poszukać. W moich  poszukiwaniach odpowiedzi na moje pytania pomógł mi właśnie  Vedic Art.  Kto wie, może już pora wyruszyć na własne poszukiwania  odpowiedzi na własne pytania….?

Prowadząc przez kilkanaście lat warzstaty, szkolenia i coachingi w konwencjonalnej formie poznałam co to jest tzw wypalenie zawodowe. Patrząc, jak efekty poszkoleniowe szybko znikają, a uczestnicy wracają na kolejne etapy szkoleń coraz bardziej sfrustrowani, wątpiac przy tym w skuteczność tradycyjnych  metod, zrobiłam sobie przerwę od wykonywania zawodu trenera biznesu. Całkowicie ddałam się pasji tworzenia poprzez malowanie obrazów,  projektowanie i urządzanie wnętrz. Miałam wreszcie czas, aby spojrzeć na swoje i innych życie z pozycji obserwatora, z innej perspektywy.

Spotkanie ze sztuką Vedic Art, ogromna radość z odkrycia pasji jaką jest dla mnie malowanie obrazów  i ta wewnętrzna potrzeba tworzenia sprawiły, że jestem teraz  gotowa na NOWY POCZĄTEK.  Wiem też, że wszystkie moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe i życiowe są idealnym uzupełnieniem moich wrodzonych zdolności i zdobytych kompetencji do tego, żeby z najwyższą uważnością i zaangażowaniem przekazać Wam i przeprowadzić Was rzez 17 kroków Vedic Art.  A wszystko to po to, aby żyło się nam lekko, łatwo i przyjemnie… 😊

Jeżeli też jesteś gotowa bądż gotowy na NOWY POCZĄTEK,  to zapraszam do udziału w bliskich spotkaniach ze mną i  sztuką Vedic Art,  które prowadzę zarówno w swojej pracowni malarskiej jak również na terenie całej Polski.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu:

annaikaylah@gmail.com

tel.:+48  577 125 166

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,

Anna Kaylah ZwolińskaAnna Kaylah Zwolińska