Małgorzata Działak
Imię: Małgorzata
Nazwisko: Działak
Miasto: Krynki
Państwo: Państwo
Email: malgosia.dzialak@wp.pl
Telefon: +48 519 462 863
O nauczycielu:

Jestem osobą poszukującą najwłaściwszej formy wyrażenia siebie, swojego centrum i rzeczywistej tożsamości. Z biernego wykonawcy cudzych oczekiwań stopniowo przechodziłam do tworzenia własnego życia, od słuchania „mądrzejszych„ od siebie do zaufania sobie , od podziwiania innych do doceniania siebie i własnych pomysłów.

Wielka rolę mojej zmiany świadomości odegrały kamertony – ich uzdrawiające i oczyszczające dźwięki, które towarzyszyły mi w momentach kryzysów i dawały możliwość wyjścia z głowy i spoglądania na doświadczenia z poziomu serca. Teraz uczę innych jak z nimi pracować .

Vedic Art idealnie dostroił się do mojej potrzeby dostania się jeszcze głębiej siebie, przełamując jakiekolwiek schematy na swój temat, utarte ścieżki, a przede wszystkim dostaje się do niczym nie ograniczonej strefy TWORZENIA , o której zapomniałam lub się jej wyrzekłam.

To dotknięcie sedna, wyjście poza umysłowe kombinacje, zawierzenie przewodnictwu, sięgnięcie po potencjały z wielu wymiarów, sprowadzanie ich do swojego życia TU i TERAZ.

To pasjonująca wyprawa do wnętrza siebie do WŁASNEJ jaskini pełnej skarbów.

W TAKĄ PODRÓŻ CHCĘ WAS ZABRAĆ !

NA TAKIE WARSZTATY CHCĘ WAS ZAPROSIĆ do mojego czarownego miejsca Krynek „ZAKANALE” nad rzeką Kamienną niedaleko Gór Świętokrzyskich!Małgorzata Działak