Edyta Adamska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Edyta
Nazwisko: Adamska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Józefów k/Warszawy
Państwo: Polska
Email: edytaadamska.s@gmail.com
Telefon: +48605555375
O nauczycielu:

„Dobroć okazywana samemu sobie to największa dobroć.” – Charlie Mackesy

Doświadczanie Vedic Art to dla mnie dobroć i miłość okazywana samej sobie. To zatrzymanie, bycie tu i teraz z tym co wewnątrz, powrót do ciała, powrót do swojego wewnętrznego domu.

Vedic Art to malowanie intuicyjne, gdzie wyłącza się intelekt, a ruch ręki prowadzony jest przez intuicję, to co wewnątrz.

Vedic Art rozwija naszą kreatywność, świadomość siebie oraz otwartość na nowe.

Moja droga do Vedic Art rozpoczęła się od treningu uważności oraz medytacji. Później poznałam inne formy pracy z ciałem i emocjami takie jak: taniec intuicyjny, medytacje aktywne Osho czy psychoterapię przez ciało metodą Alexandra Lowena. Z osoby będącej ciągle „w głowie” i analizie, nieczującej ciała i swoich emocji w ciele powoli stałam się osobą uważną na siebie i swoje ciało, widzącą siebie i swoje potrzeby. Było to jak powrót do swojego wewnętrznego domu.

Vedic Art jest jednym z tych narzędzi, które pozwalają mi wyjść z głowy i czuć błogość powrotu do ciała. Stworzony obraz dla odbiorcy może być nic nie znacząca abstrakcją, jest „jakiś”, dla mnie to wręcz warstwy farby wymieszane z emocjami towarzyszącymi mi podczas procesu kreacji.

W procesie Vedic Art ważna jest droga a nie cel, czyli efekt końcowy. Vedic Art uzmysłowił mi, że podobnie jak możemy przemalować płótno możemy też przemalować swoje życie, wykreować sobie nowe. Zmiana jest w nas trzeba ją tylko wydobyć na powierzchnię, wymalować.

Zapraszam Cię do tej transformującej przygody, do okazania sobie dobroci i powrotu do swojego wewnętrznego domu.

„W żadnej świątyni nie czułem się tak błogo jak we własnym ciele.” – Saraha

Zapraszam na kurs.

 

edytaadamska.s@gmail.comEdyta Adamska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.