Grażyna Cholewińska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Grażyna
Nazwisko: Cholewińska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Izabelin k/ Warszaway
Państwo: Polska
Email: gracho@op.pl
Telefon:
O nauczycielu:

Moje zainteresowania od dawna dotyczyły dwóch dziedzin: rozwoju i kreacji.  Zajmowałam się wieloma dziedzinami sztuki, m.in. : rysunkiem, fotografią, wykonywaniem witraży, malarstwem, reliefami, a nawet malowaniem sukienek. W międzyczasie pracowałam w mediach, gdzie podjęłam się niełatwego zadania, montażu obrazu i dźwięku.

W pewnym momencie, energia włożona w sztukę zaowocowała i moje życie zupełnie się zmieniło. Zrezygnowałam z pracy,  by robić to co uważam za wartościowe i prawdziwe, by żyć w zgodzie ze sobą.  To był piękny, ale i trudny czas. Próbowałam się odnaleźć w nowej rzeczywistości.  Wtedy to właśnie życie,  w swój żartobliwy sposób, zaprowadziło mnie na warsztat Vedic Art. Malowałam już wówczas od wielu lat, myślałam… czego więcej mogę się nauczyć?  Jakże się myliłam. Na kursie dostałam do ręki niesamowite narzędzie, które nie tyko cudownie odmieniło moją technikę malarską, ale również zmieniło mnie samą.

Pojęłam, że w tym miejscu dwie ścieżki moich pasji: rozwój i kreacja, połączyły się. Po pewnym czasie uświadomiłam też sobie, że mogę się tą wiedzą dzielić z innymi! To było moje piękne odkrycie i jednocześnie marzenie mojego serca.  Dla mnie prowadzenie warsztatów to radość i spełnienie, a malarstwo według siedemnastu zasad to ciągle odkrywanie siebie samej.gracho@op.plGrażyna Cholewińska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.