Joanna Frankiewicz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Joanna
Nazwisko: Frankiewicz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Siekierczyna koło Limanowej
Państwo: Polska
Email: joannafrankiewicz@akademia-dobregozycia.pl
Telefon:
O nauczycielu:

Nigdy nie przypuszczałam, że będę malować, choć w cichości ducha o tym marzyłam. Nadal trudno mi w to uwierzyć. Z każdym obrazem odkrywam kolejny kawałek siebie. Niemożliwe stało się możliwe. Malowanie to język, którym najłatwiej mi się wypowiadać.

Mam dużą wdzięczność i szacunek dla ogromu pracy jaką wykonał twórca metody Curt         Källman opracowując 17 uniwersalnych kroków, umożliwiających pokonanie silnych ograniczeń, przekonań i ocen, aby uwolnić umysł i otworzyć go na przepływ twórczej inspiracji.

Jestem trenerką rozwoju osobistego i terapeutką i z własnego doświadczenia wiem jak trudno zmienić wdrożone wzorce, schematy i role. I tym bardziej ciągle pozostaję pod wrażeniem prostoty i łagodności metody Vedic Art, która przeprowadza osoby z poziomu napięcia i wycofania do radości, otwartości i poczucia wolności.

Cieszę się, że mogę dzielić się Vedic Art i inspirować do odkrywania wewnętrznego twórcy. Takiego rodzaju doświadczenie ma pozytywny i bezpośredni wpływ na naszą codzienność.

Dwa lata temu zmieniłam życie o 180 stopni i przeprowadziłam się na wieś w Beskid Wyspowy, gdzie wraz z mężem zakładam gospodarstwo permakulturowe i uczę umiejętności zdrowienia poprzez otwarcie na intuicję, samoregulację poziomu stresu oraz powrót do radości dziecka.

Zapraszam na warsztaty, które organizuję w okolicach Nowego Sącza.

joannafrankiewicz@akademia-dobregozycia.plJoanna Frankiewicz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.