Karolina Lebiecka, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Karolina
Nazwisko: Lebiecka, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Dobra
Państwo: Polska
Email: czasnarozwoj@onet.pl
Telefon: 609326503
O nauczycielu:

Cześć 🙂
jestem Karolina i zapraszam Cię do wspólnego zgłębiania Twojego potencjału.
Metoda Vedic Art to świetna forma wyrażania siebie i tego co dla każdego z nas jest najważniejsze w życiu.

Przez malowanie rozbudzisz Swoją kreatywność, poznasz Swoje potrzeby i możliwości. Wszystko to, co Cię ogranicza i wstrzymuje zostawiamy z boku! Będzie to nowe doświadczenie, które wykorzystasz w wielu obszarach Twojego życia.

Od wielu lat towarzyszę ludziom w odkrywaniu ich Super Mocy. Dzięki temu mogą robić w życiu to co naturalne i zgodne z ich predyspozycjami. Czyli to co lubią i co daje im satysfakcję! Metoda Vedic Art fantastycznie wkomponowuje się nurt tych działań.

Sama zaczęłam malować bardzo spontanicznie, dzięki obcowaniu z naturą podążałam za głosem serca. Teraz wiem, że każdy obraz to kawałek mnie i piękna podróż jaką mogę odbywać i czuć satysfakcję sprawczości. Serdecznie Ci to polecam i otwieram przed Tobą moją pracownię w Dobrej koło Szczecina.

Jeśli chcesz porozmawiać o rozwoju osobistym lub na temat malowania intuicyjnego Vedic Art zapraszam do mnie ? Jeśli jesteś zainteresowany/a warsztatami lub chcesz popracować twórczo indywidualnie zachęcam do kontaktu telefonicznego: 609 326 503.

Prowadzę 4 dniowe Warsztaty Vedic Art I stopnia. Możliwe jest też uczestnictwo w dwa weekendy pełne magii tworzenia :)) Daj się ponieść własnej intuicji i zadzwoń.
Pozdrawiam ciepło,

Karolina Joanna Lebiecka

czasnarozwoj@onet.plKarolina Lebiecka, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.