Kinga Bidziuk, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Kinga
Nazwisko: Bidziuk, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Koszalin
Państwo: Polska
Email: kbidziuk@gmail.com
Telefon: 603 050 369
O nauczycielu:

„Zaufaj” to słowo mocy prowadzi mnie każdego dnia.

Od kilku lat jestem w rozwoju osobistym, krok po kroku odkrywam siebie na nowo. Jest to piękna (choć czasem niełatwa) droga, by nauczyć się ponownie żyć w zaufaniu do siebie, poczuć swoją siłę i kreować piękne życie.

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Vedic Art powiedziałam- to nie dla mnie, nie potrafię malować, nawet nie chciałam wysłuchać na czym ta technika polega. Gdy ponownie usłyszałam o warsztatach, powiedziałam O’K, tak, spróbuję. I to było piękne! To było tak wspaniałe spotkanie ze sobą, w ciszy, w prawdzie o sobie, że nadal mam dreszcze na myśl o tamtych dniach. Tej radości płynącej z serca nie da się opisać słowami. Po prostu czułam, że to jest to, że to jest dla mnie, że Vedic Art jest tą techniką, którą chcę pracować, bowiem pięknie prowadzi do prawdy o sobie, o swojej kreatywności. Teraz wiem, że każdy powinien spróbować, a wszystko się zmieni, nic już nie będzie takie samo. Otwórz się tylko na poznanie siebie.

Teraz zapraszam Ciebie, daj sobie szansę i wyrusz ze mną w ten proces znajdowania odpowiedzi                 w sobie. Zasady, którymi pracujemy na warsztatach obejmują każdy aspekt naszego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Podczas tej podróży dotrzesz do takich przestrzeni, o których nawet nie miałeś pojęcia, że w Tobie są i tylko czekają na ich odkrycie.

Moja intuicja codziennie staje się silniejsza, a ja coraz wyraźniej ją słyszę i mocniej jej ufam.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

kbidziuk@gmail.comKinga Bidziuk, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.