Maciej Wroński, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Maciej
Nazwisko: Wroński, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: vedicart17@gmail.com
Telefon: 506420945
O nauczycielu:

Cześć!

Nazywam się Maciej Wroński i jestem nauczycielem I i II stopnia Vedic Art.

Kiedyś, kiedy byłem wytrwałym poszukiwaczem na rozmaitych ścieżkach samopoznania i rozwoju natrafiłem na tą niezwykłą metodę. Widząc jej efekty i mając wielką ciekawość, co jeszcze może mi przynieść, postanowiłem zgłębiać ją dalej i dalej. Obserwowałem „Jak?” i „Czy?” zasady Vedic Art sprawdzają się w moim życiu. A kiedy przekonałem się, że tak faktycznie jest, poczułem gotowość i chęć, by dzielić się tą metodą z innymi.

„Vedic Art”, to nie tylko wspaniała zabawa z kolorami na płótnie. To droga autorefleksji, samopoznania, większego zrozumienia dla siebie i innych, a wreszcie, przebudzenia do świadomości TWÓRCY – nieodzownego, lecz czasem zapomnianego atrybutu każdego z nas.

Masz potrzebę na nowo odkryć i poznać siebie? – ta metoda będzie dla Ciebie doskonała. Chcesz rozbudzić swoje zdolności i kreatywność? – również bardzo dobrze trafiłaś/trafiłeś. Jeśli spotkamy się na warsztatach, wiedz, że dla mnie to będzie nie tylko przyjemność, ale i zaszczyt móc towarzyszyć Ci w tej drodze 🙂

Pozdrawiam i jeśli tak poczujesz, zapraszam do kontaktu! 🙂

O sobie: twórca intuicyjny, terapeuta dźwiękiem kamertonów, nauczyciel Vedic Art od 2015 roku. Sympatyzuję z tradycyjną medycyną chińską i aromaterapią. Interesuję się pozytywnym wpływem kontaktu z naturą, zwłaszcza drzewami (np. poprzez „kąpiele leśne” shinrin-yoku), na organizm i samopoczucie człowieka. Uwielbiam poznawanie nowych ludzi, krajobrazów i miejsc. Interesuje mnie ŻYCIE – w całym spektrum swych rozmaitych znaczeń i przejawów. Kiedyś poszukiwacz i „zgłębiacz” wszelkich tajemnic istnienia, dziś wiele nie szukam, za to coraz więcej „odnajduję” i coraz chętniej pozwalam się „znaleźć”. Z wdzięcznością przyjmuję i przytulam to, i przede wszystkim TYCH 🙂 – pięknych i dobrych ludzi, których spotykam na swej drodze.

fb/dobromek,
506 420 945
https://www.facebook.com/vedicart17zasad

 Maciej Wroński, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.