Mirosława Izabela Suchecka
Imię: Mirosława Izabela
Nazwisko: Suchecka
Miasto: Tomaszkowo
Państwo: Polska
Email: miroslawaizabelasuchecka@gmail.com
Telefon: 603444483
O nauczycielu:

Witajcie w moim kolorowym Świecie, w świecie „IN2Nature”. Moja droga do natury, do źródła, zaczęła się jakiś czas temu. Od dziecka czułam silne połączenie z matką Ziemią. Poruszają mnie pąki kwiatów, krople rosy na nich, kolory otaczającej mnie przyrody, promienie słońca przebijające się przez puszyste chmury, które niejednokrotnie są obiektem mojego wzruszenia. Pierwszy obraz, który wypłynął ze mnie intuicyjnie, namalowałam w czasie pandemii, nazwałam go „Moje tsunami”. To wtedy zobaczyłam, że malowanie uwalnia moje emocje, i od tego czasu stało się sposobem mierzenia się ze swoimi słabościami, zaglądaniem w głąb, niejednokrotnie efekty zaskakiwały mnie samą.
Tworzeniem, kreowaniem zajmuję się od dzieciństwa. Moja dusza artystyczna realizuje się na kilku poziomach, malowanie, praca z tkaniną sprawiają mi największą radość i powodują, że przenoszę się w inny, często odległy świat. Czasami jest to Wenecja, innym razem Barcelona, Chiny, Indie i inne kolorowe kraje. Kiedy zaś wchodzę w proces tworzenia obrazów, czas dla mnie nie istnieje. Intuicja mnie prowadzi, jakich kolorów i materiałów używać, poddaję się jej i płynę. Czasami zakładam słuchawki i płynę z muzyką, innym razem w ciszy docieram do siebie i wymalowuję „co mi w duszy gra”.
Kiedy poznałam i przeszłam proces Vedic Art, poczułam że zmieniam się, transformuję swoje emocje i uwalniam je z lekkością. W połączeniu ze sobą, w ciszy, skupieniu uwalniają się moje programy, ograniczenia, gorsety. Zmieniam się, a zmieniając otwieram się na to co dla mnie dobre. Tak dotarłam do tego miejsca, gdzie mogę być częścią wspaniałej społeczności nauczycieli tej nowatorskiej metody.

Od kilku lat projektuję ubrania i dodatki dla kobiet, tworzę biżuterię i koloruję świat wnętrz. W swojej pracowni używam dobrej jakości tkanin I dodatków. Często są to wyszukane tkaniny w malutkich włoskich hurtowniach i butikach, ale czasami trafiają one do mnie z dalekich wschodnich podróży. Dotyk tkaniny to początek podróży przez wyobraźnie – co konkretnego ma z niej powstać. Tą wizję często realizuję po spotkaniu lub rozmowie z klientką, dla której tworzę. Kontakt ze sobą, ze swoją intuicją przekłada się na to co powstaje dla moich wyjątkowych klientek.
Uwielbiam komponować kolorystycznie „moje obrazy”, w czasie kwarantanny sukienki zamieniłam na poduchy do medytacji, które stały się sposobem na wyrażanie siebie.
Wszystko co tworzę, tworzę z pasji i wkładam za każdym razem dużo dobrej energii prosto z serca, dzięki temu projekty są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zapraszam na na kurs Vedic Art, który wg. gwarancji twórcy metody, ( Curt Källman), działa na każdego podnosząc komfort życia w każdym aspekcie.

Mirosława Izabela

miroslawaizabelasuchecka@gmail.comMirosława Izabela Suchecka