Patrycja Bil
Imię: Patrycja
Nazwisko: Bil
Miasto: Łodź
Państwo: Polska
Email: bilpatrycja3@gmail.com
Telefon: 605944578
O nauczycielu:

Nazywam się Patrycja Monika Bil (Dańków), jestem zmianą.

Jako animator kultury – widzę sercem. Jako dziennikarz – słyszę słowa. Jako socjolog działający w zakresie psychologii społecznej i coachingu – czuję świat.

Na co dzień prowadzę sesję coachingowe dla klientów platformy Avigon.pl. Pracuję metodą otwartego dialogu, wykorzystuję narzędzia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz stale sesjach korzystam z zasobów artecoachingu.

Vedic Art ® to jednak najprzyjemniejsza metoda rozwoju osobistego jaką poznałam. Została oparta na doświadczeniach empirycznych. Warsztaty to czas spotkania się ze sobą, ale w takiej niecodziennej czynności jaką jest malowanie.

Zostałam nauczycielem metody Vedic Art®, by towarzyszyć w zmianie na lepsze innym oraz przede wszystkim, by dotykać psychologii i sztuki w jednym momencie, na to właśnie pozwala ta technika.

Zapraszam na warsztaty grupowe (indywidualnie również) wszystkich, którzy poszukują zmian i dobra w swoim życiu, ale bez wypowiadania słów.

Czemu służy malowanie?
Tu nie chodzi o talent malarski, choć skutkiem ubocznym może być to, że powstaną dzieła, które mogą się podobać. Najważniejszy jest jednak proces, który z jednej strony jest banalny w swojej formie, z drugiej jest niezwykle głęboki. Narzędzie, jakim jest malowanie, pozwala nam wejść w głęboki proces transformacji negatywnych i niekorzystnych dla nas przekonań, które za pośrednictwem pędzla i siedemnastu zasad, ulegają zmianie i trafiają do naszej podświadomości.

Niemożliwe? To jedno z najczęstszych przekonań, które po przejściu całego procesu ulega deformacji. Curt Kälman – twórca metody, daje gwarancję, że ta metoda działa na każdego bez wyjątku. Jestem tego przykładem – po kilku głębokich latach pracy psychologiczno-terapeutycznej, największych zmiany dokonały się właśnie po warsztatach Vedic Art®.

Będąc wciąż amatorem tej sztuki, miałam zaszczyt być finalistką zeszłorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu malarstwa Bielskiej Jesieni 2021. Z trzech zgłoszonych prac, dwie doszły do finiszu. To dla mnie ogromny sukces! Wirtualna galeria do obejrzenia pod linkiem:

https://bielskajesien.pl/index.php/galeria-wirtualna-bj/dankow-patrycja

Zapraszam do obejrzenia i kontaktu:

patrycjamonikabil@gmail.comPatrycja Bil