Małgorzata Przygońska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Małgorzata
Nazwisko: Przygońska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
Telefon: 601345425
O nauczycielu:

Jestem nauczycielem Vedic Art od 2007r. Pierwszy raz spotkałam się z tą sztuką w 2005r. Wtedy to zaprosiliśmy z Jackiem naszą przyjaciółkę i nauczycielkę Halinę Łucką do Polski i zorganizowaliśmy pierwszy kurs Vedic Art. Uczestniczyło w nim zaledwie 5 osób. To był mój pierwszy kontakt ze sztuką Vedic Art. Następny kurs również prowadziła Halina, a na kurs nauczycielski pojechaliśmy do Curta Källmana do Sztokholmu. Od tego czasu maluję i prowadzę kursy Vedic Art pod tytułem „Cud Tworzenia – Vedic Art”

Poza tym:

Od wielu lat rozwijam się i kształcę. Rozpoczęłam od Medytacji Transcendentalnej, kursów Silwy, a następnie Huny, Tappingu, Cyfrologii. Jestem mistrzem NLP, Terapeutą Odwykowym. Uczyłam się u Berta Hellingera i włączam ustawienia do mojej praktyki.

Prowadzę zajęcia z zakresu rozwoju osobistego i duchowego pracując indywidualnie z poszczególnymi osobami i parami, oraz prowadząc warsztaty. Moimi przewodnikami są Istoty Duchowe, które proszę o przewodnictwo. Korzystam też z własnego doświadczenia i intuicji. Podróżuję i dzielę się z czytelnikami swoim refleksjami i przeżyciami.

Motywem przewodnim mojego życia jest miłość, dawanie jej, branie i bycie nią.
Moje zajęcia skłaniają uczestników do w rozkochiwania się w sobie, poznawania siebie i świadomego stwarzania rzeczywistości.

Zawsze interesowały mnie harmonijne i szczęśliwe relacje partnerskie, rodzicielskie, zawodowe i dlatego od kilku  lat prowadzę  zajęcia warsztatowe dla osób poszukujących partnera i dla tych, którzy chcą udoskonalić swój związek lub z miłością z niego wyjść. Wnikają oni w swoje serca i duszę i to odkrywa przed nimi indywidualną drogę rozwoju i otwiera w relacjach z innymi na bezwarunkową miłość i wolność prowadząc do prawdziwej przemiany co ma  pozytywny wpływ na ich życie i wszystkich, z którymi obcuję.

Żyje w harmonijnym i szczęśliwym związku. Mam dwóch synów, synową, wnuki Julię i Szymona.

Napisałam książkę „Dotyk serca-droga do poznania siebie”.Małgorzata Przygońska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.