Wioletta Iwona Stalmach
Imię: Wioletta Iwona
Nazwisko: Stalmach
Miasto: Katowice
Państwo: Polska
Email: kontakt@miniarte.pl
Telefon:
O nauczycielu:

KATOWICE

Z zawodu od 1994 roku jestem lutnikiem. Wspólnie z mężem prowadzimy pracownię lutniczą i zajmujemy się budowaniem instrumentów smyczkowych. Mam dwie córki i obie kształcą się muzycznie, starsza Kinga gra na pianinie i gitarze, Martynka na skrzypcach.

Pomimo satysfakcji wynikającej z pracy zawodowej i udanego życia rodzinnego, poszukiwałam czegoś jeszcze , co dopełniłoby moje życie. Wtedy, tzw. „przypadkiem” odkryłam Vedic Art. Wspaniałą metodę na odkrycie twórczego potencjału w sobie!
Wszystkim gorąco polecam uczestnictwo w warsztatach malarskich Vedic Art. Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy pragną lepszego, bardziej satysfakcjonującego, pełniejszego i szczęśliwszego życia. Zapraszam wszystkich, którzy chcą doświadczyć dobrych i ciekawych zmian w swoim życiu. Zapraszam tych, którzy gdzieś w zgiełku świata i w wyścigu szczurów zagubili się i teraz pragną odnaleźć siebie. Zapraszam również tych, którzy po prostu chcą zrelaksować sie i pocieszyć się życiem.

A tymczasem życzę Tobie, Drogi Czytelniku, wiele dobra w Twoim życiu, życzę Ci by spełniły się Twoje marzenia, a gdy one już będą rzeczywistością ,żeby pojawiły się na ich miejsce nowe, jeszcze lepsze. Życzę Ci, żeby Droga przez Życie, pomimo trudów dnia codziennego, była dla Ciebie fascynująca, pełna Miłości i Radości.

Wioletta F. Stalmach
kontakt@miniarte.pl
http://miniarte.pl/vedic-art/warsztaty/Wioletta Iwona Stalmach