Skip to content

Pachocka Anna – Nauczyciel Ekstrakompetencyjny

Pachocka Anna – Nauczyciel Ekstrakompetencyjny

E-mail:
 anabella.pachocka@gmail.com

Kod pocztowy: 80-365

Miasto: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Ania Spełnionych Marzeń - tak przedstawiłam się na pierwszych warsztatach Vedic Art w styczniu 2010 r. Wzięłam w nich udział tylko po to, by spełnić swoje marzenie o malowaniu. Tymczasem tych kilka dni wyzwoliło we mnie radość malowania obrazów płynących wprost z mojej duszy, a proces, który się wtedy rozpoczął, okazał się głęboką przemianą mojego życia. Obrazy duszy - to znacznie więcej niż spełnienie marzeń!

 

Od wielu lat moją pasją jest zgłębianie wiedzy i szukanie różnych dróg rozwoju osobistego. Literatura i udział w wielu warsztatach pozwalają mi się rozwijać i odnajdywać swoje miejsce we wszechświecie.

Teraz moim pragnieniem jest dzielić się z innymi radością życia i tworzenia  oraz wspierać na drodze ku wolności i szczęściu. Doświadczyłam sama na sobie, że Vedic Art jest bardzo skutecznym narzędziem, wyzwalającym kreatywność, spontaniczność i niezwykłą energię, wypełniającą wszystkie zakamarki naszego życia. Przyczynia się do budowania poczucia własnej wartości. Daje też wspaniałą możliwość bycia ze sobą i spotkań z ciekawymi ludźmi. 

Zapraszam na warsztaty Vedic Art I i II stopnia  oraz  6 Vedang  nad morze, do Gdańska.

Ania  😉