Ta współczesna metoda rozwoju osobistego ma swój początek w Szwecji. Curt Kallman, uznany szwedzki artysta, malarz, adept Akademii Sztuk Pięknych poszukiwał drogi do własnego rozwoju. W ustnym przekazie otrzymał 17 wedyjskich zasad sztuki i życia z zadaniem opracowania na ich podstawie nowej formy edukacji. Jej nadrzędnym celem miało być podniesienie komfortu życia człowieka w każdym aspekcie. Aby otworzyć osobę na swój potencjał, metoda ta bazuje na wiedzy i ćwiczeniach wykorzystywanych na uczelniach artystycznych i łączy je z wiedzę wedyjską.

Vedic Art rozwija i otwiera:

 • twórczy potencjał,
 • kreatywność i uważność,
 • widzenie i postrzeganie,
 • intuicję, łączy nas z naszym sercem,
 • wyobraźnię,
 • umiejętność podążania za impulsami serca,
 • umiejętność podejmowania decyzji,
 • szacunek i akceptację do siebie i innych,
 • rozumienie siebie i świata,
 • zaufanie do siebie i do życia,
 • poczucie bezpieczeństwa,
 • umiejętność przebywania w Tu i Teraz.

Na warsztacie chodzi o poznanie siebie i wejście w proces twórczy. Nie chodzi o stworzenie dzieła życia. Można powiedzieć, że Vedic Art uczy nas sztuki życia. Malowanie obrazów jest jak życie. Na Vedic Art nie uczymy technik ani malowania. Każdy potrafi malować. Malowanie jest narzędziem, jest sposobem na doświadczanie 17 zasad tworzenia życia i sztuki.

Jeżeli pragniesz poznać siebie, zaprzyjaźnić się ze sobą, rozwinąć swoją świadomość i nauczyć twórczego życia, wyjść poza schematy myślenia i działania,  zrozumieć i poprawić relacje, rozwinąć się zawodowo, dokonać zmiany w życiu – ten warsztat jest z pewnością dla Ciebie.

Jeżeli chcesz miło spędzić czas, zresetować umysł, puścić napięcie i stres, pomalować w przyjaznym otoczeniu, poznać i doświadczyć czegoś nowego – to jest właściwe miejsce i czas.

Jeżeli przeszedłeś przez proces Vedic Art i chcesz sobie przypomnieć zasady, na nowo poczuć tę kreatywną energię lub z nami pomalować – czekamy na Ciebie.

Spotkania będą odbywały się cyklicznie, 2 razy w miesiącu. Na każdym kolejnym warsztacie przedstawiane będą kolejne zasady i szczegóły metody.

ZAJĘCIA PROWADZI: Anna Szurlej – nauczyciel Ekstra Kompetencyjny Vedic Art, terapeutka dźwiękiem mis tybetańskich i gongów, naturoterapeutka, trener SBF.

 

„Od ponad 20 lat zgłębiam wiedzę na temat kreatywności, zdrowia i samorozwoju. Wewnętrzna transformacja jest moim impulsem do poszukiwania nowych rozwiązań w terapii i warsztatach, które prowadzę. W swojej pracy głównie wykorzystuję łagodne techniki pracy z ciałem, m.in. masaż tybetański, masaż Ojca Klimuszki, Łagodną Bio-Energetykę, medytacje, Soul Body Fusion i dźwięk.”

 

WWW: www.annaszurlej.pl

KONTAKT: Anna Szurlej tel. + 48 608520250

TERMIN:

Spotkania będą odbywały się cyklicznie, 2 razy w miesiącu. Na każdym kolejnym warsztacie przedstawiane będą kolejne zasady i szczegóły metody.

MIEJSCE: Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Marca Polo 9 (Osiedle Olimpia Port), Wrocław

INWESTYCJA: 90,00 zł / 75,00 zł w karnecie min. 4 spotkania.

INFORMACJE DODATKOWE:

SPRZĘT MALARSKI: Koniecznie przynieś słoiki lub plastikowe wiaderka na wodę. Na warsztacie możesz korzystać z własnej wyprawki malarskiej. Na cały warsztat, czyli 10 spotkań popołudniowych potrzebujemy białe kartki i ołówek, kilka do kilkunastu podobrazi różnych formatów ( wielkość wybierz intuicyjnie) , które przynosić będziesz sukcesywnie na zajęcia , farby akrylowe, pędzle, szpachelki malarskie, gąbki.  Jeżeli nie masz swojej wyprawki malarskiej będziesz mógł kupić podobrazia, farby akrylowe, pędzle. Na miejscu do twojej dyspozycji będą sztalugi. Koszt materiałów nie jest ujęty w cenie zajęć.

Uwaga: farby olejne długo schną, więc nie polecam ich na warsztaty!

Zabierz ze sobą luźny strój, który możesz pochlapać farbami.

ZAPISY: Aby zapisać się na warsztat prosimy o wypełnienie formularza:

https://goo.gl/forms/0sdNN4MtsJPQTHlS2
W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa oraz dane do przelewu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA