Skip to content

Dla kogo Vedic Art?

Dla kogo Vedic Art?

 

 

Maluj i bądź wolny thumb

 

 

logo_vedic

 

pozwala radować  się malowaniem i bawić jak dziecko,


każdemu człowiekowi niezależnie od wieku,


wykształcenia, umiejętności i pochodzenia.


 Doświadczać  pozytywnych   zmian


 w życiu  prywatnym i zawodowym,


 odkrywać swoje talenty


 i nieograniczone możliwości kreacji.

  

 

Jeśli stawiasz na własny rozwój to :

w aktywnym procesie doświadczysz transformacji świadomości na wielu poziomach:duchowym, emocjonalnym, intuicyjnym i materialnym.Dotkniesz mocy sprawczej   w akcie twórczym, którą przeniesiesz do codziennego życia.Rozwój przez doświadczenie ma największą wartość i najwyższą jakość, gdyż jest osobistym , bardzo indywidualnym i niepowtarzalnym przeżyciem. Gwarantuje zmianę percepcji siebie i otaczającej rzeczywistości.

 

Jeśli masz poczucie zagubienia w dzisiejszym swiecie,

czujesz się wypalony zawodowo lub zmęczony tym, co robisz,  pracujesz na wysokich obrotach i w stresie z klientami, kontrahentami, w korporacji, wykonujesz monotonną, nudną pracę. Czujesz się nieśmiały, wycofany, niepewnych siebie, niezdecydowany.To spotkanie z własną kreatywnością i możliwością obudzenia w sobie nieograniczoności podniesie Twoje poczucie wartości. Vedic Art prowadzi do wolności od znanego, jest doskonały dla tych, którzy już malują lub posiadają artystyczne wykształcenie, a dla osób, które nigdy nie trzymały pędzla w ręku, daje niebywałą okazję bycia artystą.Tak, więc nie ma znaczenia Twój wiek, wykształcenie czy płeć. Liczy się tylko to, czy masz gotowość otworzyć serce i zacząć.

 

Dla rodziców z dziećmi.

Dzieci w wieku 12- 16 lat mogą uczestniczyć w zajęciach nieodpłatnie pod warunkiem, że posiadają własną wyprawkę malarską i są nieuciążliwe.

 

Dla firm, instytucji i biznesu,

gdzie rozwój kadry jest istotnym elementem motywacji pracowników i zorganizowanej formy podnoszenia kwalifikacji poprzez rozwój kreatywności.  Doskonały dla członków zespołów projektowych, menedżerów wszystkich szczebli, specjalistów, osób zajmujących się kreacją i reklamą, oraz wszystkich, którzy są zainteresowani własnym rozwojem i samopoznaniem. Stworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalną okazję do wykorzystania spotkań integracyjnych i warsztatów dla rozwoju kreatywności swoich pracowników, co przełoży się bezpośrednio na korzyści dla firmy.

 

Vedic Art jest dla tych, którzy:  

w swojej pracy muszą wykazywać się kreatywnością każdego dnia, czują, że brakuje im pomysłów na siebie i swoje życie, boją się podejmować ważne decyzje, są wewnętrznie wypaleni, nie widzą dla siebie żadnych perspektyw, myślą, że w życiu  i zawodzie osiągnęli już wszystko, pracują w permanentnym stresie i lęku przed konkurencją, pragną odzyskać spontaniczność myślenia i odnaleźć inspirację, chcą poczuć się wolni.  

 

W tym czterodniowym procesie, malowanie jest tylko narzędziem, które przyczynia się do otwarcia kreatywności, w każdej dziedzinie życia. Nie wymaga od uczestnika żadnych specjalnych talentów, ani doświadczenia. Nie wymaga uczenia się, tylko doświadczania aktywnego uczestnictwa w procesie Vedic Art.