A  | Ą  | B  | C  | Ć  | D  | E  | Ę  | F  | G  | H  | I  | J  | K  | L  | Ł  | M  | N  | Ń  | O  | Ó  | P  | R  | S  | Ś  | T  | U  | W  | V  | X  | Y  | Z  | Ź  | Ż

|A|

Agnieszka Rzymka
Warszawa, Mazowieckie
agnieszka.rzymka@gmail.com
Czytaj więcej »
Alina Danielewicz
Bielsko-Biała, Śląskie
alkadan@poczta.fm
Czytaj więcej »
Anna Pachocka, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Gdańsk, Pomorskie
anabella.pachocka@gmail.com
Czytaj więcej »
Adam Włodzimierz Osiński
Legionowo, Mazowieckie
arslibra@o2.pl
Czytaj więcej »
Anna Grażyna Ochowkiak
Poznań, Wielkopolskie
grazyna.ochowiak@o2.pl
Czytaj więcej »
Anna Strzelczyk-Milewska
Szczecin
anna.milewska3art@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Jabłońska
Warszawa, Mazowieckie
aniagrafik@wp.pl
Czytaj więcej »
Agata Karpowicz
Berlin
vedicart.a@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Pruszko, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Mazowieckie
604 205 451
vedicart.info@gmail.com
http://www.vedicart.net.pl/
Czytaj więcej »
Anna Elżbieta Jabłonowska
Warszawa, Mazowieckie
ae.jablonowska@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Gontarek, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Szczecin, Zachodniopomorskie
+48 884008248
anna.gontarek@gmail.com
https://www.vedicartworld.com/
Czytaj więcej »
Anna Nuc, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Wrocław, Dolnośląskie
+48 601 86 41 68
nucania@poczta.onet.pl
Czytaj więcej »
Agnieszka Słupek-Jasik
Jelenia Góra, Dolnośląskie
739 900 641
agnieszka-slupek@o2.pl
Czytaj więcej »
Aneta Osimowicz
Londyn i Szczecin, Zachodniopomorskie
transformation.insights@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Agnieszka Jaworska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Mazowieckie
+48 501-135-608
vedicart.annaagnieszka@gmail.com
Czytaj więcej »
Aleksandra Włodarczyk
Darłowo, Zachodniopomorskie
693810977
aleksandr.wlodarczyk@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Maria Bugaj
Monachium
004917668784938
bugaj_a@yahoo.com
Czytaj więcej »
Anna Cebo, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Kraków, Małopolskie
+48 665 150 074
annacebo@onet.eu
Czytaj więcej »
Aleksandra Waga-Mizera, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Mazowieckie
609769526
waga.aleksandra@gmail.com
Czytaj więcej »
Adrianna Żychlińska
Przesieka k/ Jeleniej Góry, Jelenia Góra, Poznań, Wielkopolskie
+48797674546
kursvedicart@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Paszkiewicz-Trojniel
Białystok, Podlaskie
+48505927867
manuwarsztat@gmail.com
http://www.manustudio.pl/
Czytaj więcej »
Anna Chomczyk, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Białystok, Podlaskie
505441280
ania.chomczyk@yahoo.com
https://yogashala.pl/
Czytaj więcej »
Anna Agnieszka Iwańczuk Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Olsztyn, Warmińsko - Mazurskie
668440309
vedicart@life.pl
Czytaj więcej »
Anna Maria Homa (Homana) Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Kraków/Bielsko-Biała, Małopolskie
+48883797505
annamariahoma@gmail.com
http://www.jednia.com/
Czytaj więcej »
Anna Maria Majkutewicz
Otrębusy, Mazowieckie
604496104
mapakreacji@gmail.com
https://www.facebook.com/anna.majkutewicz
Czytaj więcej »
Anna Kaylah Waliszewska , Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Kwidzyn, Pomorskie
+48 577 125 166
annaikaylah@gmail.com
Czytaj więcej »
Alena Antosz - Firek
Kraków, Małopolskie
+48 510 091 139
warsztaty@alena-vedic.art
http://www.alena-vedic.art/
Czytaj więcej »
Aurelia Renata Lipa, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Henryków-Urocze k/ Piaseczna, Mazowieckie
+48 510 139 293
aurelia.l@interia.pl
Czytaj więcej »

 

|Ą|

 

|B|

Beata Oziębła
Kraków, Małopolskie
beata.oziebla@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Marczak
Warszawa, Mazowieckie
beatamarczak14@gmail.com
Czytaj więcej »
Bożena Bieleniewicz
Ełk, Warmińsko - Mazurskie
bozena@bieleniewicz.com
Czytaj więcej »
Bogna Emilia Zimnak
Stavanger
emiliabogna@gmail.com
Czytaj więcej »
Barbara Różycka
Karczew, Mazowieckie
rozbasia@op.pl
Czytaj więcej »
Bernadeta Kalinowska
Elbląg, Warmińsko - Mazurskie
vedicartbk@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Kilian
Gdańsk, Trójmiasto i okolice, Pomorskie
beata.kilian@onet.pl
Czytaj więcej »
Blanka Jessa, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Poznanń, Wielkopolskie
blanka.jessa93@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Młynarczyk-Gryka, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Końskowola, Lubelskie
798807424
beatamg2@wp.pl
Czytaj więcej »
Beata Zdankiewicz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Mazowieckie
608 084 233
beatazdankiewicz@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Wrzosek
Pruszków, Mazowieckie
608089366
Wrzosek.beata@gmail.com
http://www.drogidosiebie.pl/
Czytaj więcej »

 

|C|

Celina Pykacz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Poznań, Wielkopolskie
+48 727 870 446
celina.vedicart@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|Ć|

 

|D|

Diana Ponimirska
Cała Polska , Trójmiasto, Bełchatów, Zduńska Wola, Pomorskie
607226557
di.ponimirska@hotmail.com
Czytaj więcej »
Daria Dudkiewicz
Toruń, Kujawsko - Pomorskie
+48696430673
dardusz@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|E|

Ewa Miłek
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
milekewa@o2.pl
http://www.ewamilek.com/
Czytaj więcej »
Elżbieta Woźniak, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa - Wołomin, Mazowieckie
elavedic@wp.pl
Czytaj więcej »
Ewa Suprun
Warszawa, Mazowieckie
503358231
e.suprun@10g.pl
https://www.instagram.com/ewa_suprun/
Czytaj więcej »
Ewelina Lepka
Wrocław, Dolnośląskie
695760243
warsztaty@ewelinalepka-vedicart.com
http://www.ewelinalepka-vedicart.com/
Czytaj więcej »
Ewa Joanna Sankowska, uprawniona do prowadzenia kursów I-go stopnia.
Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
504848788
magicznaprzestrzenkontakt@gmail.com
http://www.magicznaprzestrzen.com/
Czytaj więcej »

 

|Ę|

 

|F|

 

|G|

Grażyna Szewczuwianiec
Białystok, Podlaskie
grace.art@op.pl
Czytaj więcej »
Grażyna Cholewińska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Izabelin k/ Warszaway, Mazowieckie
gracho@op.pl
Czytaj więcej »

 

|H|

 

|I|

Izabela Gorczyca
00
004796885405
izabelagorczyca2@gmail.com
Czytaj więcej »
Izabela Bieryło
Warszawa, Mazowieckie
izabela.bierylo@gmail.com
Czytaj więcej »
Ilona Hartvig Hansen, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Łódź, Łódzkie
668577678
oilona168@poczta.fm
Czytaj więcej »

 

|J|

Jolanta Depko-Osiewicz
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
jola.depko@gmail.com
Czytaj więcej »
Justyna Liber
Katowice(Góra Siewierska), Śląskie
justyna.liber@gmail.com
Czytaj więcej »
Joanna Dybowska
Białystok, Podlaskie
kalosze38@wp.pl
Czytaj więcej »
Justyna Gruszka
Warszawa, Mazowieckie
509 981 720
kobietawiatru@gmail.com
Czytaj więcej »
Jacek Wojciech Poteralski Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Warszawa, Mazowieckie
603 214 928
jacek.poteralski@vedicart.pl
Czytaj więcej »
Joanna Berendt
Warszawa, Mazowieckie
joanna.berendt@kobiecycoach.pl
Czytaj więcej »
Joanna Frankiewicz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Siekierczyna koło Limanowej
joannafrankiewicz@akademia-dobregozycia.pl
Czytaj więcej »
Jadwiga Jaśkowiak, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Lublin, Lubelskie
jjaskowiak@poczta.onet.pl
Czytaj więcej »
Justyna Brygida Tryba
Pozań, Wielkopolskie
796740074
leikacinta@gmail.com
Czytaj więcej »
Judyta Bednarczyk-Czeredys
Warszawa, Mazowieckie
796206117
bednarczyk.judyta@gmail.com
Czytaj więcej »
Joanna Renata Hutyra, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Lisowice/koło Kątów Wrocławskich, Dolnośląskie
+48510144312
joanna-hutyra@wp.pl
Czytaj więcej »
Joy Teresa Maria Brynkus, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Toruń, Kujawsko - Pomorskie
+48 889299661
centrumholistycznejoy@gmail.com
http://www.centrumholistycznejoy.pl/
Czytaj więcej »
Joanna Janowicz
Poznań, Wielkopolskie
+48 781 699 908
joanna@joannajanowicz.com
http://www.joannajanowicz.com/
Czytaj więcej »
Joanna Wilaszek
Katowice, Śląskie
501 420 040
joanna.wilaszek@gmail.com
http://msha.ke/jowiart
Czytaj więcej »

 

|K|

Katarzyna Credto-Teter
Warszawa i Mazury, Mazowieckie
kacrte@gmail.com
Czytaj więcej »
Karolina Rusinek
Warszawa, Rzeszów, Strzyżów, Cała Polska , Mazowieckie
karolina.rusinek@gmail.com
Czytaj więcej »
Katarzyna Jaworska
Gdynia -Trójmiasto
502 269 986
katarzyna.a.jaworska@gmail.com
Czytaj więcej »
Krystyna Pruska
Gdańsk, Sopot, Gdynia, Koszalin, Pomorskie
krystyna.pruska@wp.pl
Czytaj więcej »
Karolina Michalak
Przemków, Dolnośląskie
+48 505 951 403
karolina21101988@wp.pl
http://www.vedicart-karolacreate.com/
Czytaj więcej »
Katarzyna Kowalczyk Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Kraków/Radom, Małopolskie
881 632 068
lorienn@vp.pl
Czytaj więcej »
Kinga Klonowska
Leszno, Wielkopolskie
697139002
klonowskakinga@gmail.com
http://Www.manufakturagliny.pl /
Czytaj więcej »
Kamil Zima
Dzierzgoń, Pomorskie
+48 732 022 435
zkamil639@gmail.com
http://mocwobrazach.blogspot.com/
Czytaj więcej »
Krystyna Czajka - Grzybowska
Lądek Zdrój, Dolnośląskie
48 501796380
krystyna@ziolowesiedlisko.pl
http://www.ziolowesiedlisko.pl/
Czytaj więcej »

 

|L|

Lidia Jadwiga Lula
Częstochowa, Małopolskie
jadwigalula@interia.pl
Czytaj więcej »
Lidia Bogna Lesiecka
Kraków, Małopolskie
504777745
lidia.lesiecka1@gmail.com
https://www.l-studio.pl/
Czytaj więcej »

 

|Ł|

 

|M|

Maja Niernsëë, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Mazowieckie
majaniernsee@gmail.com
Czytaj więcej »
Małgorzata Działak
Krynki, Świętokrzyskie
+48 519 462 863
malgosia.dzialak@wp.pl
Czytaj więcej »
Małgorzata Przygońska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Mazowieckie
601345425
malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
Czytaj więcej »
Marta Kolarz
Warszawa, Mazowieckie
608 392 955
marta.kolarz@gmail.com
http://www.malarstwointuicyjne.pl/
Czytaj więcej »
Monika Pikulińska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Poznań  i cała Polska, Wielkopolskie
502968224
monika.sz33@wp.pl
Czytaj więcej »
Maria Zych, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa/Łomianki, Mazowieckie
maria_maria_4411@wp.pl
Czytaj więcej »
Magdalena Barasińska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Mazowieckie
slavicyogini@slavicyogini.com
Czytaj więcej »
Mauela Serafin
Wrocław i Świat, Dolnośląskie
manuela.serafin89@gmail.com
https://www.facebook.com/przestrzenwyboru/
Czytaj więcej »
Marta Sobczak - Jensen, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Karlino - Zachodniopomorskie, Zachodniopomorskie
martadekoart@gmail.com
Czytaj więcej »
Maria Biniasz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
690121425, 0044 789 467 1882
mariabiniasz@netscape.net
http://www.planduszy.pl/
Czytaj więcej »
Marta Konert
Białystok, Podlaskie
503017966
marta.konert@wp.pl
Czytaj więcej »
Monika Kaperzyńska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Łomianki k/Warszaway, Mazowieckie
+48 501 476 457
kaperzyna.monika@gmail.com
Czytaj więcej »
Marta Kolenda, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Giżycko, Warmińsko - Mazurskie
+48 507 953 403
barwyduszymarta@gmail.com
Czytaj więcej »
Monika Melewska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Zielona Góra, Lubuskie
609447628
monikamelewska@gmail.com
Czytaj więcej »
Mirosława Izabela Suchecka
Tomaszkowo, Warmińsko - Mazurskie
603444483
miroslawaizabelasuchecka@gmail.com
Czytaj więcej »
Monika Los
Pomorze/Mazury
monika@tylkodobraenergia.pl
https://mowaduszy.com/vedicart/
Czytaj więcej »
Magdalena Barbara Fitał, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Warszawa, Mazowieckie
503305715
fital.magdalena@gmail.com
Czytaj więcej »
Małgorzata Barbara Gałązka
Warszawa, Mazowieckie
+48 602 469 668
galazka.malgosia@gmail.com
Czytaj więcej »
Monika Szczygieł
Sosnowiec, Śląskie
512358126
monikaszczygiel@interia.eu
https://www.facebook.com/KolorySerca
Czytaj więcej »
Marta Kuczewska
Drohiczyn, Podlaskie
+48 512336292
marta@twojamoc.com
http://www.twojamoc.com/
Czytaj więcej »

 

|N|

Nataliya Arfeya
Warszawa, Mazowieckie
nataliya.arfeya@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|Ń|

 

|O|

Ola Wołoszyn, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa i zaciszne miejsca w Polsce, Mazowieckie
arsproanima@gmail.com
http://www.arsproanima.pl/
Czytaj więcej »
Olga Zięba
Łódź / piękne miejsca Polski, Łódzkie
+48 697 383 905
zieba.olga@onet.eu
Czytaj więcej »

 

|Ó|

 

|P|

Piotr Dula
Warszawa, Mazowieckie
Piotr@vedic-art.pl
Czytaj więcej »
Piotr Gawron Jedlikowski
Mirków, Dolnośląskie
piotrvedic@gmail.com
Czytaj więcej »
Paula Trzeszczkowska
Białystok, Podlaskie
+48503072041
paula.passa@gmail.com
Czytaj więcej »
Patrycja Bil
Łodź, Mazowieckie
605944578
bilpatrycja3@gmail.com
http://www.kulturaumyslu.pl/
Czytaj więcej »
Paulina Perka,Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Widawa, Łódzkie
508338823
paulinaperka@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|R|

 

|S|

Sylwia Czerny-Bussani, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
722363439
sylwia.czerny@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|Ś|

 

|T|

Teresa Kortas
Opole
asereth@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|U|

Urszula Wołyńska
Piastów, Mazowieckie
+48535850870
wolynskaula@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|W|

Wioletta Sadlińska
Kraków, Małopolskie
wioletta.sadlinska@gmail.com
Czytaj więcej »
Wioletta Iwona Stalmach
Katowice, Śląskie
kontakt@miniarte.pl
Czytaj więcej »
Wioletta Rybczyk, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Warszawa, Gdańsk, Mazowieckie
+48 693 003 837
wioletta.rybczyk@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|V|

Violetta Skrobała, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Luboń k/Poznania, Wielkopolskie
warsztatyviola@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|X|

 

|Y|

 

|Z|

Zofia Rybczak
Hoofddorp
+31614442093
z.rybczak@gmail.com
http://www.beyonddivisions.com/
Czytaj więcej »
Zofia Aleksandra Nowicka, uprawniona do prowadzenia kursów I-go stopnia.
Warszawa, Mazowieckie
723944111
zofia.nowicka.pl@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|Ź|

 

|Ż|