Lista Nauczycieli Rekomendowanych


A  | Ą  | B  | C  | Ć  | D  | E  | Ę  | F  | G  | H  | I  | J  | K  | L  | Ł  | M  | N  | Ń  | O  | Ó  | P  | R  | S  | Ś  | T  | U  | W  | V  | X  | Y  | Z  | Ź  | Ż

|A|

Agnieszka Rzymka
Warszawa, Mazowieckie
agnieszka.rzymka@gmail.com
Czytaj więcej »
Alina Danielewicz
Bielsko-Biała, Śląskie
alkadan@poczta.fm
Czytaj więcej »
Anna Pachocka Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Gdańsk, Pomorskie
anabella.pachocka@gmail.com
Czytaj więcej »
Adam Włodzimierz Osiński
Legionowo, Mazowieckie
arslibra@o2.pl
Czytaj więcej »
Anna Grażyna Ochowkiak
Poznań, Wielkopolskie
grazyna.ochowiak@o2.pl
Czytaj więcej »
Anna Strzelczyk-Milewska
Szczecin
anna.milewska3art@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Jabłońska
Warszawa, Mazowieckie
aniagrafik@wp.pl
Czytaj więcej »
Agata Karpowicz
Berlin
vedicart.a@gmail.com
Czytaj więcej »
Asia Prusinowska
Trójmiasto, Wielka Brytania, Pomorskie
asia@pasya.pl
http://www.pasya.pl /
Czytaj więcej »
Anna Pawińska
Wrocław, Dolnośląskie
psycholog-ap@wp.pl
http://www.bogatezycie.com.pl/
Czytaj więcej »
Anna Szurlej
Wrocław, Dolnośląskie
anna@annaszurlej.pl
http://www.annaszurlej.pl/
Czytaj więcej »
Anna Pruszko
Warszawa, Mazowieckie
604 205 451
vedicart.info@gmail.com
http://www.vedicart.net.pl/
Czytaj więcej »
Anna Elżbieta Jabłonowska
Warszawa, Mazowieckie
ae.jablonowska@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Gontarek - Janicka
Szczecin, Zachodniopomorskie
+48 884008248
anna.gontarek@gmail.com
http://annajanicka.com/vedic-art
Czytaj więcej »
Anna Nuc
Wrocław, Dolnośląskie
+48 601 86 41 68
nucania@poczta.onet.pl
Czytaj więcej »
Agata Brzóska
Sosnowiec, Śląskie
690939008
brzoskaagata@gmail.com
http://www.polerozwoju.pl/
Czytaj więcej »
Agnieszka Słupek-Jasik
Jelenia Góra, Dolnośląskie
739 900 641
agnieszka-slupek@o2.pl
Czytaj więcej »
Aneta Osimowicz
Londyn i Szczecin, Zachodniopomorskie
transformation.insights@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Agnieszka Jaworska
Warszawa i okolice, Tarragona, Mazowieckie
+48 501-135-608
mediator.annajaworska@wp.pl
Czytaj więcej »
Aleksandra Włodarczyk
Darłowo, Zachodniopomorskie
693810977
aleksandr.wlodarczyk@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Maria Bugaj
Monachium
004917668784938
bugaj_a@yahoo.com
Czytaj więcej »
Ariana Karima
Opole, Opolskie
+48791930350
adriana@koloryduszy.pl
http://www.koloryduszy.pl/
Czytaj więcej »
Anna Cebo
Kraków, Małopolskie
+48 665 150 074
annacebo@onet.eu
Czytaj więcej »
Aleksandra Waga-Mizera
Warszawa, Mazowieckie
609769526
waga.aleksandra@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Borzeszkowska
Kwidzyn, Pomorskie
604 180 554
anna.borzeszkowska@gmail.com
http://www.annaborzeszkowska.com/
Czytaj więcej »
Adrianna Sikorska
Lubin, Dolnośląskie
+48797674546
a.sikorska@gmail.com
Czytaj więcej »
Anna Paszkiewicz-Trojniel
Białystok, Podlaskie
+48505927867
manuwarsztat@gmail.com
http://www.manustudio.pl/
Czytaj więcej »
Anna Chomczyk
Białystok, Podlaskie
505441280
ania.chomczyk@yahoo.com
https://yogashala.pl/
Czytaj więcej »

 

|Ą|

 

|B|

Beata Oziębła
Kraków, Małopolskie
beata.oziebla@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Marczak
Warszawa, Mazowieckie
beatamarczak14@gmail.com
Czytaj więcej »
Bożena Bieleniewicz
Ełk, Warmińsko - Mazurskie
bozena@bieleniewicz.com
Czytaj więcej »
Bogna Emilia Zimnak
Stavanger
emiliabogna@gmail.com
Czytaj więcej »
Barbara Różycka
Karczew, Mazowieckie
rozbasia@op.pl
Czytaj więcej »
Bernadeta Kalinowska
Elbląg, Warmińsko - Mazurskie
vedicartbk@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Kilian
Gdańsk, Trójmiasto i okolice, Pomorskie
beata.kilian@onet.pl
Czytaj więcej »
Beata Glatthaar
Bochum
vedicart-info@web.de
Czytaj więcej »
Blanka Jessa
Poznanń, Wielkopolskie
blanka.jessa93@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Młynarczyk-Gryka
Końskowola, Lubelskie
798807424
beatamg2@wp.pl
Czytaj więcej »
Barbara Krystyna Haduch
Kraków, Małopolskie
basiah@poczta.onet.pl
Czytaj więcej »
Beata Zdankiewicz
Warszawa, Mazowieckie
608 084 233
beatazdankiewicz@gmail.com
Czytaj więcej »
Beata Wrzosek
Pruszków, Mazowieckie
608089366
Wrzosek.beata@gmail.com
http://www.drogidosiebie.pl/
Czytaj więcej »

 

|C|

Celina Pykacz
Poznań, Wielkopolskie
+48 727 870 446
celina.vedicart@wp.pl
Czytaj więcej »
Celina Drzewiecka
Warszawa, Mazowieckie
+48 691 963 413
celina.drzewiecka@gmail.com
https://www.facebook.com/vedicartcelina
Czytaj więcej »

 

|Ć|

 

|D|

Diana Ponimirska
Cała Polska , Trójmiasto, Bełchatów, Zduńska Wola, Pomorskie
607226557
di.ponimirska@hotmail.com
Czytaj więcej »

 

|E|

Ewa Korzemska
Żyrardów, Mazowieckie
723536656
ewa@sztukaspojrzenia.pl
https://www.facebook.com/sztukaspojrzenia
Czytaj więcej »
Ewa Miłek
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
milekewa@o2.pl
http://www.ewamilek.com/
Czytaj więcej »
Elżbieta Woźniak
Warszawa - Wołomin, Mazowieckie
elavedic@wp.pl
Czytaj więcej »
Edyta Anna Anyszka
Gostynin, Mazowieckie
+48 608 658 543
nauczyciel@vedicart.pl
http://www.malownia.com.pl/
Czytaj więcej »

 

|Ę|

 

|F|

 

|G|

Grażyna Szewczuwianiec
Białystok, Podlaskie
grace.art@op.pl
Czytaj więcej »
Grażyna Cholewińska
Izabelin k/ Warszaway, Mazowieckie
gracho@op.pl
Czytaj więcej »

 

|H|

 

|I|

Izabela Gorczyca
00
004796885405
izabelagorczyca2@gmail.com
Czytaj więcej »
Izabela Bieryło
Warszawa, Mazowieckie
izabela.bierylo@gmail.com
Czytaj więcej »
Ilona Hartvig Hansen
Łódź, Łódzkie
668577678
oilona168@poczta.fm
Czytaj więcej »

 

|J|

Jolanta Depko-Osiewicz
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
jola.depko@gmail.com
Czytaj więcej »
Justyna Liber
Katowice(Góra Siewierska), Śląskie
justyna.liber@gmail.com
Czytaj więcej »
Joanna Dybowska
Białystok, Podlaskie
kalosze38@wp.pl
Czytaj więcej »
Justyna Gruszka
Warszawa, Mazowieckie
kobietawiatru@gmail.com
Czytaj więcej »
Jacek Wojciech Poteralski
Warszawa, Mazowieckie
603 214 928
jacek.poteralski@vedicart.pl
Czytaj więcej »
Joanna Berendt
Warszawa, Mazowieckie
joanna.berendt@kobiecycoach.pl
Czytaj więcej »
Joanna Frankiewicz
Siekierczyna koło Limanowej
joannafrankiewicz@akademia-dobregozycia.pl
Czytaj więcej »
Jadwiga Jaśkowiak
Lublin, Lubelskie
jjaskowiak@poczta.onet.pl
Czytaj więcej »
Justyna Brygida Tryba
Pozań, Wielkopolskie
796740074
leikacinta@gmail.com
Czytaj więcej »
Jarosław Rybacki
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
796040775
swiatlovedicart@wp.pl
http://www.facebook.com/swiatlovedicart/
Czytaj więcej »
Judyta Bednarczyk-Czeredys
Warszawa, Mazowieckie
796206117
bednarczyk.judyta@gmail.com
Czytaj więcej »
Joanna Renata Hutyra
Lisowice/koło Kątów Wrocławskich, Dolnośląskie
+48510144312
joanna-hutyra@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|K|

Katarzyna Credto-Teter
Warszawa i Mazury, Mazowieckie
kacrte@gmail.com
Czytaj więcej »
Karolina Rusinek
Warszawa, Rzeszów, Strzyżów, Cała Polska , Mazowieckie
karolina.rusinek@gmail.com
Czytaj więcej »
Katarzyna Jaworska
Gdynia -Trójmiasto
502 269 986
katarzyna.a.jaworska@gmail.com
Czytaj więcej »
Krystyna Pruska
Gdańsk, Sopot, Gdynia, Koszalin, Pomorskie
krystyna.pruska@wp.pl
Czytaj więcej »
Karolina Michalak
Przemków, Dolnośląskie
+48 505 951 403
karolina21101988@wp.pl
http://www.vedicart-karolacreate.com/
Czytaj więcej »

 

|L|

Lidia Jadwiga Lula
Częstochowa, Małopolskie
jadwigalula@interia.pl
Czytaj więcej »

 

|Ł|

 

|M|

Maja Niernsëë
Warszawa, Mazowieckie
majaniernsee@gmail.com
Czytaj więcej »
Małgorzata Działak
Krynki, Świętokrzyskie
+48 519 462 863
malgosia.dzialak@wp.pl
Czytaj więcej »
Małgorzata Przygońska
Warszawa, Mazowieckie
601345425
malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
Czytaj więcej »
Marta Kolarz
Warszawa, Mazowieckie
608 392 955
marta.kolarz@gmail.com
http://www.malarstwointuicyjne.pl/
Czytaj więcej »
Monika Szelążek - Pikulińska
Łomża  i cała Polska, Podlaskie
monika.sz33@wp.pl
Czytaj więcej »
Maria Zych
Warszawa/Łomianki, Mazowieckie
maria_maria_4411@wp.pl
Czytaj więcej »
Magdalena Barasińska
Warszawa, Mazowieckie
slavicyogini@slavicyogini.com
Czytaj więcej »
Mauela Serafin
Wrocław i Świat, Dolnośląskie
manuela.serafin89@gmail.com
https://www.facebook.com/przestrzenwyboru/
Czytaj więcej »
Marta Sobczak - Jensen
Karlino - Zachodniopomorskie, Zachodniopomorskie
martadekoart@gmail.com
Czytaj więcej »
Małgorzata Rynarzewska
Poznań, Wielkopolskie
maur2@onet.eu
Czytaj więcej »
Maria Biniasz
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
690121425, 0044 789 467 1882
mariabiniasz@netscape.net
http://www.planduszy.pl/
Czytaj więcej »
Marta Konert
Białystok, Podlaskie
503017966
marta.konert@wp.pl
Czytaj więcej »
Maciej Wroński
Warszawa, Mazowieckie
506420945
vedicart17@gmail.com
https://www.facebook.com/vedicart17zasad
Czytaj więcej »
Magdalena Rassoul. Hawajska praca z ciałem.
Grudziądz, Kujawsko - Pomorskie
601 404 550
kontakt@magdalenarassoul.pl
http://www.magdalenarassoul.pl/
Czytaj więcej »
Michał Dorszewski
Warszawa, Mazowieckie
+48516587740
michal@dorszewski.eu
Czytaj więcej »
Monika Kaperzyńska
Łomianki k/Warszaway, Mazowieckie
+48 501 476 457
kaperzyna.monika@gmail.com
Czytaj więcej »
Marta Kolenda
Giżycko, Warmińsko - Mazurskie
+48 507 953 403
barwyduszymarta@gmail.com
Czytaj więcej »
Monika Melewska
Zielona Góra, Lubuskie
609447628
monikamelewska@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|N|

Nataliya Arfeya
Warszawa, Mazowieckie
nataliya.arfeya@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|Ń|

 

|O|

Ola Wołoszyn
Warszawa i zaciszne miejsca w Polsce, Mazowieckie
arsproanima@gmail.com
http://www.arsproanima.pl/
Czytaj więcej »
Olga Zięba
Łódź / piękne miejsca Polski, Łódzkie
+48 697 383 905
zieba.olga@onet.eu
Czytaj więcej »

 

|Ó|

 

|P|

Piotr Dula
Warszawa, Mazowieckie
Piotr@vedic-art.pl
Czytaj więcej »
Piotr Gawron Jedlikowski
Mirków, Dolnośląskie
piotrvedic@gmail.com
Czytaj więcej »
Paula Trzeszczkowska
Białystok, Podlaskie
+48503072041
paula.passa@gmail.com
Czytaj więcej »
Patrycja Dańków
Warszawa, Mazowieckie
605944578
patrycjadankow@gmail.com
http://www.kulturaumyslu.pl/
Czytaj więcej »
Paulina Perka
Widawa, Łódzkie
508338823
paulinaperka@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|R|

 

|S|

Sylwia Gabryś
Okolice Bielska Białej - Mnich, Śląskie
gabryssylwia@gmail.com
https://www.facebook.com/ArchitekturaDuszy/
Czytaj więcej »
Sylwia Czerny-Bussani
Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
722363439
sylwia.czerny@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|Ś|

 

|T|

Teresa Kortas
Opole
asereth@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|U|

Urszula Wołyńska
Piastów, Mazowieckie
+48535850870
wolynskaula@wp.pl
Czytaj więcej »

 

|W|

Wioletta Sadlińska
Kraków, Małopolskie
wioletta.sadlinska@gmail.com
Czytaj więcej »
Wioletta Iwona Stalmach
Katowice, Śląskie
kontakt@miniarte.pl
Czytaj więcej »

 

|V|

Violetta Skrobała
Luboń k/Poznania, Wielkopolskie
warsztatyviola@gmail.com
Czytaj więcej »

 

|X|

 

|Y|

 

|Z|

Zofia Rybczak
Hoofddorp
+31614442093
z.rybczak@gmail.com
http://www.beyonddivisions.com/
Czytaj więcej »

 

|Ź|

 

|Ż|