Zgłoszenia E-mailem lub telefonicznie.

Jachranka 06 – 09 Października 2022 (Cały kurs) Wyprzedane

Jachranka 10 -13 Listopada 2022 (Cały kurs) Wyprzedane

Następne terminy w lutym  lub marcu 2023.

 Miejsce warsztatów –
05-140 Jachranka, ul. Letnia 15.
info o dojeździe poniżej.

Oferty specjalne:

Kursy Nauczycielskie prowadzę też  w indywidualnie ustalanych terminach.

Kursy online dla osób mieszkających poza granicami Polski lub daleko od Warszawy.

Proszę zgłaszać się mailowo lub telefonicznie. jacek.poteralski@vedicart.pl

Tel; +48 603 214 928

Istnieje możliwość odebrania uczestnika ze stacji kolejowej LEGIONOWO, po uzgodnieniu.

 

Równolegle prowadzę zajęcia dla grup: I i II stopnia Vedic Art oraz Kurs Nauczycielski.

To kurs  dla tych, którzy chcą spotkać się ze swoją nieograniczonością, wewnętrznym  potencjałem i odnaleźć zapomnianą drogę do Źródła.

Vedic (Weda ) – znaczy wiedza.

Vedic Art – jest drogą do oświecenia poprzez tworzenie i samopoznanie siebie.

Odkrywa nasze bezgraniczne możliwości i prowadzi do rozwoju duchowego, którego nową technologią jest praca z otwartym sercem.

Vedic Art – To sztuka przebudzenia i spotkania z sobą samym w intymnej, niczym nieograniczonej ekspresji twórczej i wyrażaniem samego siebie, to dotarcie do własnego wnętrza i przypomnienie sobie kim się jest.

W trakcie malowania:

– Odkryjesz, że wszelkie blokady i kontrola takie jak: nie umiem, nie potrafię, nie jestem artystą, znikną wraz z wewnętrznym wypaleniem i zagubieniem w tym stechnicyzowanym świecie.

– Otworzysz swoje serce, gdy tylko weźmiesz do ręki pędzel i zaczniesz bawić się kolorem.

– Poczujesz , że jesteś wolną, niczym nieograniczoną istotą.

– Doświadczysz łatwości podejmowania właściwych decyzji i spontaniczności myślenia.

Uświadomisz sobie , jak pozytywny wpływ na Twoje życie ma odnalezienie swojej wewnętrznej mocy.

– Dotrzesz do zakamarków swojej duszy i wyrazisz się w pełni w akcie kreacji.

– Poznasz wewnętrzną ekspresję i radość tworzenia.

– Przeżyjesz wspaniałą podróż w głąb siebie i doświadczysz ze swoją intuicją.

Vedic Art to współczesny styl życia w zgodzie z naturą, prawami przyrody i Wszechświata.

Tak zwane zdolności malarskie czy jakiekolwiek doświadczenie są zbyteczne, liczy się  jedynie sam akt tworzenia.

Nic nie jest tak wartościowe jak własne doświadczenie, a wtedy wiesz co jest prawdą.

INFORMACJE

Uwaga! Na warsztatach będziesz używać: szkicownika do pasteli, ołówków, suchych pasteli, farb akrylowych, pędzli,  płótna, podobrazi różnych rozmiarów. Możesz kupić je na miejscu w cenach hurtowych,( tanio), w zależności od potrzeb 150,- do 200,- zł. Możesz oczywiście przywieźć własne materiały ze sobą.

Uwaga! Jeżeli ktoś  chce skorzystać z noclegu, na miejscu w  to proszę o informacje mailową na tydzień przed terminem warsztatów. Do dyspozycji jest tyko kilka miejsc.

MIEJSCE : 05-140 Jachranka , ul. Letnia 15 ( Ośrodek JEDNOŚĆ)

INWESTYCJA W SIEBIE: 1000 zł cały kurs – 4 dni.   Miejsce rezerwuje przedpłata,(poniżej), dokonana na 14 dni przed rozpoczęciem kursu w wysokości 300 zł  i zgłoszenie mailowe jacek.poteralski@vedicart.pl

Dojazd:W Zegrzu trzeba przejechać most nad zalewem. Za  mostem na drugich światłach  skręcić w lewo. Jechać cały czas prosto aż do Jachranki. Na końcu Jachranki trzeba skręcić w prawo zgodnie ze znakiem 0.6 km Jachranka. Po ok 1 km za lasem ul letnia w prawo. Na wysokości nr.Jesienna 15 skręcić w lewo i do końca .

Co zabrać z sobą do nas.:

Dobry nastrój, otwartość na nowe i kreację. Prosimy weź z sobą dodatkowo: skarpety, miękkie obuwie czy tenisówki. W pracowniach malarskich może być chłodno w nogi.

W całym domu chodzimy w kapciach lub skarpetach.  Na zewnątrz doskonale sprawdzają się crocsy.

Koszty pobytu.

1 dzień: obiad, podwieczorek, kawa herbata napoje 60 zł.

2 dni: jeden nocleg 60 zł + wyżywienie wegetariańskie 160 zł. = 220 zł.

3 dni: dwa noclegi 120 zł + wyżywienie wegetariańskie 240 zł. = 360 zł.

4 dni: trzy noclegi 180 zł + wyżywienie wegetariańskie 320 zł. = 500 zł.

Telefon:  + 48 603 214 928

1. Administratorem danych osobowych, które nam ujawniasz jest Jacek Wojciech Poteralski, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Jacek Wojciech Poteralski na podstawie wpisu do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy, nr NIP 526 100 83 51, nr REGON 141660129, z siedzibą w Warszawie, ul Świderska 106/13, adres e- mail: jacek.poteralski@vedicart.pl (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ)

2. Twoje dane:
a) są przetwarzane w celu informowania Cię o ciekawostkach, nowościach, zmianach czy aktualizacjach dt. Vedicart.pl, tj. wysyłki newsletterów (podstawa prawna- zgoda);
b) jeżeli zechcesz zawrzeć z nami umowę, Twoje dane będą przetwarzane w tym celu, włączając obsługę dostarczania usług czy płatności (podstawa prawna- wykonanie umowy);
c) po wykonaniu umowy możemy przetwarzać Twoje dane w celu ewentualnej obsługi reklamacji i innych roszczeń (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes);
d) mogą być przetwarzane w związku z koniecznością wystawiania i przechowywania faktur i innych dokumentów księgowych (podstawa prawna- wypełnienie ciążących na nas obowiązków prawnych);
e) mogą być przetwarzane w celu realizowania przez nas marketingu bezpośredniego naszych usług i produktów (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes).

3. Twoje dane przetwarzane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, zaś w pozostałych przypadkach – tylko do czasu niezbędnego do osiągnięcia celów, dla których zostały zebrane.

4. Twoje dane osobowe przetwarzamy sami, a także przekazujemy podmiotom z nami współpracującymi w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Chodzi o dostawców usług IT i hostingowych, prawnych oraz księgowych. Podmioty te przetwarzają Twoje dane osobowe w naszym imieniu i wyłącznie w celach określonych w pkt 2. Dane osobowe przekazujemy również podmiotom, które świadczą dla Ciebie usługi powiązane z naszymi usługami, a które są odrębnymi administratorami danych osobowych, tj. przetwarzają Twoje dane we własnym imieniu. Należą do nich w szczególności firmy kurierskie czy pocztowe, banki, instytucje płatnicze.

5. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

6. Możesz skontaktować się z nami listownie lub pocztą elektroniczną, adresy wskazane są w pkt 1.

7. Informujemy, że żadne Twoje dane osobowe nie są przetwarzane w procesach automatycznego podejmowania decyzji (profilowanie).

8. Informujemy również, że masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia albo ograniczenia ich przetwarzania, a także przeniesienia danych do innego administratora. Na Twój wniosek dostarczymy Ci kopię Twoich danych, przy czym każdą kolejną kopię, o którą zwrócisz się do nas dostarczymy po pobraniu rozsądnej opłaty.

9. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia sprzeciwu, jeśli przetwarzamy Twoje dane w celu ochrony naszego prawnie uzasadnionego interesu, w tym w celu realizowania marketingu bezpośredniego bez Twojej zgody.

10. Masz także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych w każdym czasie. Wiedz jednak, że nie będzie miało to wpływu na prawidłowość przetwarzania przed wycofaniem zgody.

11. Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Jeżeli jednak uznasz, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy RODO, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

WYBIERZ DATĘ NA GÓRZE TABELI

Dziękuję, że chcesz wziąć udział w warsztatach odbywających 2022-10-06 00:00:00.
Niestety w chwili obecnej wszystkie miejsca są już zarezerwowane.
Zdarza się, że uczestnicy mimo rezerwacji rezygnują z udziału w warsztacie.
Możesz zapisać się na listę rezerwową - jeśli zwolni się miejsce, poinformujemy Cię.

- Zadzwoń: +48 603 214 928,
- Napisz: jacek.poteralski@vedicart.pl

 

 

Dziękuję, że chcesz wziąć udział w warsztatach odbywających 2022-11-10 00:00:00.
Niestety w chwili obecnej wszystkie miejsca są już zarezerwowane.
Zdarza się, że uczestnicy mimo rezerwacji rezygnują z udziału w warsztacie.
Możesz zapisać się na listę rezerwową - jeśli zwolni się miejsce, poinformujemy Cię.

- Zadzwoń: +48 603 214 928,
- Napisz: jacek.poteralski@vedicart.pl