Skip to content

Zasady kształcenia Vedic Art
zaktualizowane 14.05.2016r.

Zasady kształcenia Vedic Art
zaktualizowane 14.05.2016r.

Szkoła Vedic Art została stworzona jako całościowa i doskonała. Nie podlega interpretacjom, modyfikacjom, ani żadnym zmianom.   Jedynie odbycie kursów posiadających powyższą strukturę uprawnia do dalszej kontynuacji na kursach nauczycielskich.

 

I, II stopień Kursu Vedic Art. trwa minimum 3o godzin lub wiecej.

Prowadzony jest w systemie 4 dniowego szkolenia lub w systemie weekendowym i obejmuje 2 spotkania sobotnio – niedzielne.

Cena kursu I stopnia wynosi  1000 zł – uznaniowo   + – 30%

Cena kursu II stopnia wynosi 1000 zł – uznaniowo + – 30% 

 

Kurs Nauczycielski podstawowy daje uprawnienia do prowadzenia jedynie  kursów I stopnia Vedic Art. Trwa 30 godzin – 4 dni. Prowadzony jest w systemie 4 dniowego szkolenia lub w systemie weekendowym i obejmuje 2 spotkania sobotnio – niedzielne.

Cena wynosi –  3500 zł. 

 

Kurs Nauczyciela Extrakompetencyjnego uprawnieniający do prowadzenia kursu II stopnia Vedic Art trwa – 15 godzin – 2 dni.

Cena wynosi – 1200 zł.

 

Ukończenie Kursu Nauczyciela Extrakompetencyjnego daje uprawnienia do prowadzenia dodatkowego kursu o 6-ściu Vedangas, który prowadzony może być w systemie:

1 dniowym bez malowania, cena uznaniowa/ od 350 – 500 zł

 2 dniowym z malowaniem  w cenie uznaniowej/ od 400 do 600 zł.

 

 

Uwaga ! Chcąc korzystać z kursów I i II stopnia Vedic Art sprawdź czy Nauczyciel jest  rekomendowany na ogólnopolskiej stronie www.vedicart.pl, a przystępując do stopnia nauczycielskiego sprawdź czy Nauczyciel jest  mianowany. Tylko ukończenie poszczególnych kursów u Nauczycieli Rekomendowanych i Nauczycieli Mianowanych pozwala Ci na kontynuowanie nauki na kolejnych szczeblach Vedic Art i uczenie innych.