Adrianna Żychlińska,  Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Adrianna
Nazwisko: Żychlińska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Przesieka k/ Jeleniej Góry, Jelenia Góra, Poznań
Państwo: Polska
Email: kursvedicart@gmail.com
Telefon: +48797674546
O nauczycielu:

Sztuka od zawsze mi towarzyszyła, najpierw w liceum plastycznym, następnie na studiach w Akademii Sztuk Pięknych. Vedic Art pojawił się w moim życiu pod koniec 2018 roku i ponownie odblokował moją kreatywność a przede wszystkim wspomógł mnie w zmianie mojego życia. Kilka lat wcześniej przeżyłam głęboki kryzys emocjonalny, który spowodował, że straciłam wiarę w siebie, zamknęłam się w sobie tym samym zamykając się na życie i jego przepływ. Miałam poczucie wypalenia, utknięcia i wycofania…
To wtedy Vedic Art sprawił, że odzyskałam dostęp do siebie i do swoich pasji. Przeszłam głęboką transformacje i uwolniłam się ze starych blokad, co pomogło mi ponownie poczuć radość i wolność a w moim życiu zagościły cuda. Dopiero gdy dotarłam do siebie i zaufałam głosowi intuicji, poczułam co jest moim powołaniem.

Podjęłam decyzję o ukończeniu kursu nauczycielskiego, by metodę Vedic Art – narzędzie samorozwoju i pracy z podświadomością – poznało jak najwięcej ludzi. Malarstwo intuicyjne pozwala nam wejść w głęboki proces transformacji negatywnych, ograniczających nas przekonań, które dzięki siedemnastu zasadom Wed, ulegają przemianie bezpośrednio w naszej podświadomości. Odzyskujemy kontakt z naszą Intuicją i Potencjałem. Zaczynamy kreować z poziomu twórcy takie życie jakiego pragniemy.

Dziś jako nauczycielka Vedic Art z radością zapraszam Cię do wspólnej podróży podczas moich warsztatów, w której odkryjesz swoją nieograniczoną kreatywność i spotkasz najważniejszą osobę w twoim życiu – Samego Siebie.

Podążaj własną drogą
Własnym rytmem
W pełnym zaufaniu do siebie
Pozwól sobie na NOWE życie

Adrianna Żychlińska

Warsztaty Vedic Art organizuję w Przesiece k/Jeleniej Góry, Jeleniej Górze i Poznaniu.
Z przyjemnością poprowadzę kurs dla Ciebie i Twoich znajomych w innym miejscu w Polsce – napisz do mnie .

kursvedicart@gmail.comAdrianna Żychlińska,  Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.