Agnieszka Jaruga Potempska, uprawniona donauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Agnieszka
Nazwisko: Jaruga Potempska, uprawniona donauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: agnesjaruga1@wp.pl
Telefon: +48 503 379 389
O nauczycielu:

„(…)bo najciężej jest ruszyć. Nie dojść, ale ruszyć. Dać ten pierwszy krok. Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg, lecz serca. To serce najpierw rusza, a dopiero nogi za nim zaczynają iść ”

Z wykształcenia absolwentka Pedagogiki (specjalność -edukacja wczesnoszkolna) , z zamiłowania podróżniczka i pasjonatka życia.
Po 26 latach pracy zawodowej poczułam że chcę inaczej. I choć nie wiedziałam dokładnie gdzie, jak i kiedy to otworzyłam się na nowe. Świadome zatrzymanie się i cisza skłoniły mnie do szukania odpowiedzi na pytanie dlaczego stale chcemy więcej i więcej a więc przyśpieszamy żyjąc w niepokoju i lęku że nie zdążymy…. I nowe przyszło w podszepcie serca aby wrócić do początku bo tam jest wszystko czego szukamy. Postanowiłam wrócić do potencjału , kreacji i tworzenia bo każdy z nas jest Twórcą. Proces Vedic Art pobudza wyobraźnię i pozwala wejść na poziom kreatywności , transformując ograniczające nas przekonania. To podróż spotkania się z samym sobą.
Aktualnie pracuję twórczo z dziećmi i dorosłymi oraz prowadzę Vedic Art. Zapraszam do wspólnego odkrywania w atmosferze szacunku i akceptacji.
Agnieszka

agnesjaruga1@wp.plAgnieszka Jaruga Potempska, uprawniona donauczania I-go stopnia Vedic Art.