Anna Kaylah Waliszewska , Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Anna Kaylah
Nazwisko: Waliszewska , Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Kwidzyn
Państwo: Polska
Email: annaikaylah@gmail.com
Telefon: +48 577 125 166
O nauczycielu:

Ktoś kiedyś powiedział, że: „ marzenia nie są po to aby je mieć, ale po to by je realizować….”
Poniżej przedstawiam historię jednego z nich:
„…Pewna mała dziewczynka marzyła o tym, że jest wróżką i przy pomocą zaczarowanej różdżki pomaga ludziom zmieniać świat i ich życie na bardziej kolorowe. Marzenie to pozostało w jej strefie marzeń niespełnione aż do momentu, gdy już jako w pełni dojrzała kobieta zaczęła w końcu realizować swoje marzenia, w tym również to o malowaniu…. Kupiła zatem pędzle, farby i płótna, pozwalając sobie tym samym na bycie malarką . Ośmielona sukcesem i radością z dokonanego wyboru, została absolwentką Vedic Art. Od tego momentu nie widzi już przeszkód w realizacji swoich marzeń, a czarodziejską różdżkę zastąpił pędzel, magię natomiast proces niczym nieograniczonej kreacji twórczej płynący zarówno z jej wnętrza, jak również pobudzony w wyniku działania jedynej w swoim rodzaju metody Vedic Art. W trakcie swoich pierwszych warsztatów, w pewnym momencie poczuła, jak gdyby starożytne Wedy przemówiły do niej i krok po kroku, obraz po obrazie pokazywały jej miejsca, gdzie znajdują się jej blokady do życia w harmonii z samą sobą i otaczającym ją światem….”
To jest fragment z historii mojego życia. Niektórzy powiedzieliby, że to samo życie ją napisało, natomiast Ja, będąc w tym miejscu, w Tu i Teraz mówię, że to Ja sama ją napisałam. My sami piszemy własne scenariusze i swoje historie, tylko często nie chcemy wziąć za nie odpowiedzialności i podpisać się pod nimi, tak jak malarz kończąc obraz składa na nim swój podpis…. Z czego to wynika..? Przyczyny mogą być różne, może boimy się dorosnąć, może nam tak wygodniej, jesteśmy zwyczajnie leniwi, lubimy być w roli ofiary, itd.. i itp….
Odpowiedzi na te lub inne pytania każdy ma w sobie, wystarczy tylko chcieć ich poszukać. W moich poszukiwaniach odpowiedzi na moje pytania pomógł mi właśnie Vedic Art. Kto wie, może już pora wyruszyć na własne poszukiwania odpowiedzi na własne pytania….?
Prowadząc przez kilkanaście lat warsztaty, szkolenia i coachingi w konwencjonalnej formie poznałam co to jest tzw. wypalenie zawodowe. Patrząc, jak efekty poszkoleniowe szybko znikają, a uczestnicy wracają na kolejne etapy szkoleń coraz bardziej sfrustrowani, wątpiąc przy tym w skuteczność tradycyjnych metod, zrobiłam sobie przerwę od wykonywania zawodu trenera biznesu. Całkowicie oddałam się pasji tworzenia poprzez malowanie obrazów, projektowanie i urządzanie wnętrz. Miałam wreszcie czas, aby spojrzeć na swoje i innych życie z pozycji obserwatora, z innej perspektywy.
Spotkanie ze sztuką Vedic Art, ogromna radość z odkrycia pasji jaką jest dla mnie malowanie obrazów i ta wewnętrzna potrzeba tworzenia sprawiły, że jestem teraz gotowa na NOWY POCZĄTEK. Wiem też, że wszystkie moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe i życiowe są idealnym uzupełnieniem moich wrodzonych zdolności i zdobytych kompetencji do tego, żeby z najwyższą uważnością i zaangażowaniem przekazać Wam i przeprowadzić Was rzez 17 kroków Vedic Art.
Jeżeli też jesteś gotowa bądź gotowy na NOWY POCZĄTEK to zapraszam do udziału w warsztatach Vedic Art, które prowadzę zarówno w swojej pracowni malarskiej jak również na terenie całej Polski.
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu:
annaikaylah@gmail.com
lub zadzwoń pod nr tel.: 577 125 166
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,
Anna Kaylah Waliszewska

 Anna Kaylah Waliszewska , Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.