Anna Pruszko, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Anna
Nazwisko: Pruszko, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: vedicart.info@gmail.com
Telefon: 604 205 451
O nauczycielu:

 

Jestem nauczycielem Vedic Art I i II ( nauczyciel Ekstrakompetencyjny), coachem, psychoterapeutką, terapeutką ustawień Hellingera, malarką intuicyjną.

Prywatnie jestem spełnioną żoną, mamą dwójki dorosłych dzieci.

Od wielu lat podążam ścieżką rozwoju osobistego i duchowego, dzięki czemu, coraz lepiej poznaję i rozumiem siebie, innych oraz otaczający mnie świat. Z  każdym dniem mogę z większą świadomością i mądrością, towarzyszyć innym w docieraniu do ich własnego potencjału, kreatywności i mocy wewnętrznej, przekraczaniu własnych barier i ograniczeń.

Ukończyłam szkołę coachów Meritum oraz Psychoterapii Zorientowanej na Proces, kurs instruktorski ustawień Hellingera.

Więcej przeczytasz o tym co robię jako coach i psychoterapeuta na stronach :

https://mojapsychologia.pl/terapeuci/coach/warszawa/19639,anna_pruszko.html

http://psychologia-procesu.org.pl/anna-pruszko

Mam też inicjacje : Reiki i  Munay–ki. Brałam udział w wielu warsztatach rozwoju osobistego. Moimi nauczycielami byli : Adam Barley, Susanah Darling Khan, Yaacov, Sage, Inirabi Meir, Arapata TeMaari, Mattie& David Thomson, Rick Jarow i wielu innych.

Od 9 lat jestem współtwórcą Kręgu kobiecego Kala Mana

Moja historia :

Po 3 latach pracy na etacie jako architekt, zdecydowałam się  odejść by stworzyć własną  firmę, która przez 16 lat zajmowałam się projektowaniem wnętrz. W ten sposób spełniłam pierwszą część mojej misji – otaczanie ludzi pięknem i funkcjonalną przestrzenią. Po kilkunastu latach pracy nad projektami, poczułam że pod względem zawodowym osiągnęłam już wszystko, że już się nie rozwijam, przyszło zmęczenie, znużenie i poważna choroba.

Zrozumiałam, że  czas na zmianę sposobu życia co oznaczało także zmianę zawodu. Nie miałam pojęcia co to mogłoby być ? wiedziałam tylko, że od zawsze lubiłam malować i słuchać i motywować ludzi. Dałam sobie czas na odkrywanie swojej drogi.

Trafiłam na warsztaty Vedic Art i to był absolutny strzał w dziesiątkę !. Po warsztatach Vedic Art zaczęłam  malować. Gdy miałam dylemat, musiałam podjąć trudną decyzję lub brakowało mi pomysłów siadałam  do płótna i brałam pędzel do ręki a rozwiązania i odpowiedzi  pojawiały się wewnątrz mnie. Mogłam też  wyrzucić na płótno trudne emocje i doświadczyć prawdziwego uwolnienia i wewnętrznego spokoju, przy okazji powstało wiele niezwykłych obrazów które teraz wiszą w moim domu.

Od znajomych którym opowiadałam o niezwykłości tej metody i zachęcałam do kursu usłyszałam : przyjdziemy ale do ciebie, zrób kurs nauczycielski ! i tak się stało. Po paru latach prowadzenia warsztatów moi kursanci zaczęli pytać czy mogli by przychodzić do mnie na indywidualne sesje aby móc pracować dalej nad sobą i swoimi problemami.

Dziś pracuję zgodnie ze ścieżką mojego serca jako coach i psychoterapeuta i cały czas oczywiście prowadzę warsztaty Vedic Art. Czuję się spokojna, spełniona i bardzo na swoim miejscu. Tego stanu życzę absolutnie wszystkim ludziom na świecie.

Obecnie moją misją jest pomagać  ludziom odkrywać ich potencjał i wewnętrzne piękno, przekraczać własne bariery i ograniczenia aby stać się świadomymi twórcami  życia jakiego pragną najbardziej.

Dla kogo ?

Jeżeli pragniesz, abym to ja towarzyszyła Ci w odkrywaniu pragnień twojego serca , przekraczaniu własnych ograniczeń i barier aby mieć odwagę i siłę podążać za  swoimi marzeniami, to zapraszam serdecznie na moje warsztaty Vedic Art I i II stopnia oraz indywidualne sesje coachingowe, psychoterapii

Zapraszam również wszystkich  tych, którzy czują się zmęczeni i wypaleni tym co robią obecnie, nie wiedzą co dalej ? lub chcą mieć bardziej kreatywne podejście do życia i rozwiązywania swoich  problemów a także więcej energii i radości w sobie.

Jeżeli chcesz zapisać się na warsztaty Vedic Art lub sesje : coachingowe, psychoterapii ( także przez skypa), indywidualne sesje ustawień Hellingera lub oczyszczania wzorców za pomocą transformacji na poziomie DNA.

Proszę napisz do mnie :

vedicart.info@gmail.com

lub zadzwoń : 604 205 451

www.vedicart.net.pl

 Anna Pruszko, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.