Beata Glatthaar, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Beata
Nazwisko: Glatthaar, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Bochum
Państwo: Niemcy
Email: vedicart-info@web.de
Telefon:
O nauczycielu:

Poznałam Vedic Art, kiedy w moim życiu zaczęło brakować mnie – właśnie “MNIE”! Czułam, że mam coś do odkrycia. Tak bardzo chciałam odkryć to coś, co zawsze i wszędzie będzie mogło mi towarzyszyć, a także pozwoli kreować moje życie! Po ukończeniu pierwszych kursów czułam, ze chce dalej podążać za Vedic Art. Wyruszyłam do Szwecji, do Höör (czyli do źródła Vedic Art ), gdzie ukończyłam kurs nauczycielski, a zaraz potem znalazłam się w Londynie na warsztatach prowadzonych przez Paulinę Mazurek. Już sama podróż była Vedic Art! Poznawałam i odkrywałam siebie oraz swoje możliwości na nowo.

Doświadczenia podczas tej cudownej podróży utwierdziły mnie w tym, kim naprawdę jestem, czym chcę się zajmować – ujrzałam przed sobą nowe perspektywy.

Jestem wdzięczna, że na mojej drodze do Vedic Art poznałam takich nauczycieli jak Jacek Poteralski, Ania Pruszko, Paulina Mazurek, Johannes Källman, a także Halina Łucka. Jestem przekonana, że każdy uczeń znajdzie we właściwym czasie odpowiedniego dla siebie nauczyciela Vedic Art.

Praca z ludźmi na warsztatach i przekazywanie wiedzy Vedic Art stały się moją pasją i powołaniem. Vedic Art może być dla każdego wspaniałym narzędziem kreowania życia i odkrywania siebie, swojego potencjału i możliwości. Daje nam szanse do zmian, jeżeli jesteśmy na nie gotowi i utwierdza nas w tym, kim już jesteśmy.

Zawsze czułam szczególne połączenie z naturą, a Vedic Art pozwoliło mi jeszcze głębiej tego doświadczyć. Przebywanie blisko natury pozwala mi wyciszyć umysł, a jej piękno uczy równowagi. Jak mawiał Kurt Källmann – „Sztuka jest językiem ciszy”.

Kreujmy nasze życie z radością, miłością i wdzięcznością. I ty możesz znaleźć to „coś” – Twoją intuicję! Wsłuchujmy się w jej szept. Ona zawsze nam podpowie prawdę o nas i poprowadzi jak kompas jeżeli tylko na to pozwolimy.

Zapraszam na warsztaty Vedic Art I i II stopnia oraz 6 Vedangas!

Prowadzę warsztaty w różnych miejscach na terenie Niemiec  i w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych kursów znajdują się na mojej stronie:

https://vedicart-germany.jimdo.com/workshops/

BILDUNGSURLAUB

Prowadzę również Vedic Art w ramach „Bildungsurlaub“ (urlop edukacyjny) na terenie Niemiec.

Szczegóły:

https://vedicart-germany.jimdo.com/workshops/bildungsurlaub-mai-2019/

E-mail: vedicart-info@web.deBeata Glatthaar, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.