Piotr Dula
Imię: Piotr
Nazwisko: Dula
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: Piotr@vedic-art.pl
Telefon:
O nauczycielu:
Absolwent Politechniki Szczecińskiej, z wykształcenia informatyk. Malarz, podróżnik, fotografik. Były manager w dużej firmie telekomunikacyjnej – porzucił korporację dla realizacji własnych marzeń – półrocznej duchowej podróży dookoła świata. Praktyk w obszarze szamanizmu, reiki, chirurgii fantomowej. Nieobca jest mu astrologia oraz inne duchowe zainteresowania, intensywnie pracuje z kamieniami i kryształami, również w obszarze malarstwa.

Czym jest Vedic Art dla mnie? Czym jest malowanie dla mnie? To Prawda, Prostota i Miłość. Prostota – bo to jest naprawdę proste. Maluję z głębi serca – tu nie ma kombinowania, uszczegóławiania. Nie cyzeluję, nie kopiuję rzeczywistości, nie odtwarzam i nie powielam. Maluję prosto z serca, oddaję siebie i to, co czuję. Natchnienie samo przychodzi. Każdy z nas to ma, dlatego jest to takie proste! Prawda – siebie nie można oszukać. Moje obrazy to moje prawdziwe Ja. Kiedy maluję – jestem całym sobą, ze sobą, i przede wszystkim sobą. Dlatego jest to takie prawdziwe, i naturalne. Miłość – maluję to, co mi powie moje serce. Pierwszy ruch pędzla, kolejny, wyłania się przestrzeń. Przestrzeń serca, miłości. Ufam swemu sercu. Kiedy maluję pojawiają się smutek, ale i radość, czasami śmiech, ale i płacz. To są moje uczucia, to jest moja wrażliwość, moja miłość. Kiedy maluję, jestem sobą, nie ma nic poza tym.

Czy malowanie jest dla mężczyzn? Vedic Art jest dla wszystkich. Każdy z nas, facetów, jest na swój sposób wrażliwy. Mamy uczucia, emocje, mamy serca, o których często zapominamy. Wyrażajmy to kim naprawdę jesteśmy. Pamiętajmy o tym. W tym tkwi również nasza siła i moc, to, kim jesteśmy. Jesteś Wojownikiem? Namaluj to. Zdasz sobie sprawę kim naprawdę jesteś!

Zapraszam wszystkich chętnych na moje warsztaty Vedic Art I i II stopnia, które prowadzę w całej Polsce.

Terminy warsztatów na mojej stronie

Serdecznie Zapraszam

Piotr DulaPiotr Dula