Edi Malcer , uprawniona do nauczania I- go stopnia Vedic Art.
Imię: Edi
Nazwisko: Malcer , uprawniona do nauczania I- go stopnia Vedic Art.
Miasto: Bielsko Biała
Państwo: Polska
Email: edimalcer@gmail.com
Telefon: 48 660 761 966
O nauczycielu:

Malowanie jest jak oddech, nie musisz się go uczyć, ciało pamięta i karmi się nim od dzieciństwa.
Kto w dzieciństwie nie chciał bez końca rysować i malować?
Czym jest kreacja, twórczość, pragnienie. Gdy tworzę przenoszę się wewnątrz siebie i oglądam świat przenosząc go na płótno. Podążam za ruchem pędzla on bezpiecznie prowadzi mnie po krainie wyobraźni, rozświetla ścieżki samopoznania. Zaskakuje odpowiedziami.

Malarstwo trudna sztuka? – Nie mów, że nie umiesz, wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie, daj sobie tylko chwilę, dla siebie, zwolnij odkrywając radość, płacz i wzruszenie. Tak mówię, podczas zajęć, które prowadzę.
Jestem plastykiem, pedagogiem terapeutą, ceramikiem. Absolwentką Metody Silvy, studentka Feng Shui, uprawiającą od kilkunastu lat tai chi chuan. Organizuję i prowadzę plenery artystyczne, ceramiczne, malarskie ( puring ,batik), prowadzę pracownię ceramiki @Malceramika, w której coraz więcej obrazów i sztalug 🙂
Malceramika – Moje miejsce, otwarte dla tych, którzy pragną tak jak ja doświadczać świata sztuki życia.

Dlaczego jestem nauczycielką Vedic Art?
Malarstwo wracało do mnie od kilku lat jak bumerang. Uczestnicząc w wielu warsztatach, kręgach, spotkaniach poznaję dużo fantastycznych ludzi, widzę ich, uczę się ich z zaciekawieniem. Pragnienie by tworzyć obrazy vedic art, przyszło do mnie wraz z rodzącą się przyjaźnią i … rozlaną farbą na płótnie 🙂 jednak kropką nad „i” była mądrość Wed.
Dziękuję tutaj moim przewodnikom duchowym, i moim nauczycielkom Vedic Art, Alinie Danielewicz oraz Arjanie Karimie za poprowadzenie na tej artystycznej drodze.
Z radością pomogę w odkrywaniu wspniałej ścieżki sampozania i spełnienia, Vedic Art.
Zapraszam na warsztaty, niech się dzieje :

edimalcer@gmail.comEdi Malcer , uprawniona do nauczania I- go stopnia Vedic Art.