Ewa Suprun
Imię: Ewa
Nazwisko: Suprun
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: e.suprun@10g.pl
Telefon: 503358231
O nauczycielu:

Czasem zastanawiamy się dlaczego coś zrobiliśmy, zdobyliśmy, nauczyliśmy się i przez długie lata nie przydawało nam się to wcale, aż przychodzi czas, pewne wydarzenie … i wszystko zaczyna się układać w jedną spójną całość.

Mimo, że kilka lat temu chodziłam na kursy malarstwa i rysunku, to radość tworzenia odnalazłam dopiero w malowaniu własnych emocji i tego co mi w duszy grało. W międzyczasie przez wiele lat poszukiwałam własnej drogi rozwoju i dotarłam na kursy Vedic Art. Od pierwszej chwili wiedziałam, że wreszcie jestem na właściwej drodze. Uwolniłam swój potencjał, kreatywność, beztroskę. Malowanie to mój świat pełen szczęścia, kolorów i satysfakcji i ogromna pasja życia.

We wrześniu 2021 roku spełniło się moje marzenie – zostałam nauczycielką Vedic Art I stopnia, a certyfikat otrzymałam z rąk Jacka Wojciecha Poteralskiego. Wcześniej poznałam Reiki, ukończyłam Studium Psychologii Psychotronicznej na kierunku Odnowa Psychobiologiczna, zostałam trenerem Radykalnego Wybaczania i praktykiem Soul Body Fusion. Te doświadczenia dały mi poczucie, że teraz mogę dzielić się z Tobą moją wiedzą i być dla Ciebie drogowskazem.

Jeśli oczekujesz uwolnienia od pytań jaki jest sens tego co robisz, kim jesteś oraz poszukujesz swojej drogi, pasji i zmiany dotychczasowego życia, to zapraszam Cię na kurs I stopnia Vedic Art, w trakcie którego odkryjesz jak można tworzyć bez ograniczeń, kreatywnie i spontanicznie. Nawet nie wiesz ile w Tobie kryje się talentów czekających na ekspresję…

e.suprun@10g.pl

https://www.instagram.com/ewa_suprun/Ewa Suprun