Joy Teresa Maria Brynkus, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Imię: Joy Teresa Maria
Nazwisko: Brynkus, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Miasto: Toruń
Państwo: Polska
Email: centrumholistycznejoy@gmail.com
Telefon: +48 889299661
O nauczycielu:

Certyfikowany Coach i Terapeuta Holistyczny & Dyplomowana Nauczycielka Vedic Art & Certyfikowana Konsultantka Ayurvedy.

Jeśli tutaj Jesteś, to znaczy, że masz w Sobie pewną ciekawość i gotowość do zmian. Gratulacje!

U mnie było podobnie, chęć poznania czegoś więcej zaprowadziły mnie do miejsca, w którym Teraz Jestem. Obecnie prowadzę Centrum Holistyczne Joy i towarzyszę ludziom w ich podróżach w kierunku rozwoju i transformacji. Dzieje się to w trakcie sesji Holistycznych i konsultacji Ayurvedyjskich, masażach i zabiegach, a także podczas warsztatów Vedic Art i innych.

Metoda, którą poznałam odmieniła moje życie na ciekawsze i bogatsze. Ten Odżywczy Czas z Vedic Art rozpoczęłam w 2009 roku. Tak bardzo mi pomógł, że postanowiłam zostać dyplomowanym nauczycielem Vedic Art i dzielić się tą wiedzą również z Tobą, jeśli tak wybierzesz.

Czasem najmniejsza inspiracja może przewartościować całe Twoje życie i zmienić je na dużo lepsze. Gdy nauczysz się podążać za intuicją, za tym, co porusza Ciebie od środka, wtedy życie staje się ciekawą przygodą, ponieważ energia (program) bólu i cierpienia zaczyna Ciebie wspierać a nie osłabiać.

Jeśli poczujesz, że ten przekaz, metoda Vedic Art 17 zasad sztuki tworzenia ma pójść ode mnie dla Ciebie, to Serdecznie Zapraszam.

*Mam też Duszę podróżnika, więc prowadzę warsztaty w różnych miejscach na świecie; Polska, Niemcy, Włochy, California USA i inne, dzięki temu można samodzielnie zorganizować grupę i ja wówczas do Was przyjadę J <3

centrumholistycznejoy@gmail.comJoy Teresa Maria Brynkus, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny