Bernadeta Kalinowska
Imię: Bernadeta
Nazwisko: Kalinowska
Miasto: Elbląg
Państwo: Polska
Email: vedicartbk@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Nazywam się Bernadeta Kalinowska i jestem rekomendowanym nauczycielem Vedic Art.

Brzmi to dla mnie niezwykle wyjątkowo i ogromną radością wypełnia moje serce, bo sporo  czasu  i wewnętrznych zmagań zajęło mi poszukiwanie własnej drogi, odkrycie tego co naprawdę  sprawia, że moja Dusza tańczy ,daje poczucie „powrotu do domu”, mojego  miejsca w świecie  i możliwości realizowania się w życiu.

Doświadczyłam już wielu wspaniałych metod pracy wewnętrznej, pracy z ciałem, umysłem , kontaktowania się z tym co we mnie najgłębsze i jestem ogromnie wdzięczna samej sobie za słuchanie moich wewnętrznych tęsknot i podążania za wskazówkami, inspiracjami, podpowiedziami od innych ludzi i świata.

Wszystko to, czego dotąd doświadczyłam, wszystkie dziedziny rozwoju osobistego i duchowego ukształtowały we mnie aktualną jakość tego czym się zajmuję, ale też wiem, że rozwój wewnętrzny to droga, która nie ma końca, zatem każdy dzień, każde doświadczenie życiowe, każde spotkanie rozwija mnie nadal, kształtuje, uczy i bardzo dziękuję tym wszystkim cudownym nauczycielom w moim życiu.

Kocham to co robię.

O Vedic Art można pisać całe tomy książek…ale będzie to tylko ujęcie w słowa wszystkiego tego czym Vedic Art jest dla innych, czego doświadczyli, co wnosi do ich życia, jakie bramy otworzyło i jak przekłada się na ich życie.

To bardzo indywidualna kwestia i osobiste doświadczenie każdego z osobna, nie pytaj więc innych co dały im te warsztaty-przyjdź, namaluj to co ci w duszy gra i sprawdź na sobie jak pięknie i kolorowo możesz wpłynąć na zmianę jakości swojego życia.

Przyjdź i sprawdź na sobie czym Vedic Art jest DLA CIEBIE;)

Zakres mojej działalności to Elbląg i cała Polska.Bernadeta Kalinowska