Katarzyna Brylowska, upoważniona do nauczania I- go stopnia Vedic Art.
Imię: Katarzyna
Nazwisko: Brylowska, upoważniona do nauczania I- go stopnia Vedic Art.
Miasto: Gdańsk – Trójmiasto
Państwo: Polska
Email: jaspis@buziaczek.pl
Telefon: 722291518
O nauczycielu:

Życie czasami kieruje nas w stronę o której nigdy byśmy nie pomyśleli i tak właśnie było ze mną. Poszukiwałam metody, która dałaby mi możliwość zastanowienia się czego jeszcze nie odkryłam a co już doświadczyłam, spojrzenia na to co czuję i jak mogę pracować ze swoimi uczuciami, emocjami i zdarzeniami jakie się działy wokół mnie. Poszłam więc z ciekawości na warsztaty Vedic Art i spotkała mnie niezaplanowana podróż w nieznane wraz z 17 zasadami które prowadzą nas w nowy inny świat. Ja która nigdy nie malowałam, ja która żyłam wstając codziennie już z rozplanowanym dniem nagle stanęłam ze sobą oko w oko i ?
I porwało mnie malowanie intuicyjne, malowanie w którym obraz powstaje w momencie aktu malowania i niekoniecznie zaplanowanego, porwało mnie malowanie w którym nie jestem oceniana i mogę pędzlem wymalować wszystko, kiedy jestem prowadzona przez intuicję, serce i radość tworzenia w której jestem sama dla siebie.
Zaczęłam malować według zasad Vedic Art, które dają mi możliwość odkrywania swojego potencjału, zobaczenia swoich ograniczeń i blokad oraz pracy z nimi. Płynąc według wewnętrznego rytmu pozbywam się negatywnych emocji, budzę swoją kreatywność i spontaniczność działania i myślenia.
Stałam się artystą kreującym swoje obrazy i życie.
Jeśli chcesz poczuć moc działania sztuki w połączeniu z intuicją, sercem i pozytywną energią to zapraszam Cię na warsztaty Vedic Art, opierających się na zasadach wedycznych opracowanych przez szwedzkiego artystę Curta Kallman

jaspis@buziaczek.plKatarzyna Brylowska, upoważniona do nauczania I- go stopnia Vedic Art.