Katarzyna Miszczuk , uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Katarzyna
Nazwisko: Miszczuk , uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Gdańsk
Państwo: Polska
Email: gamayaholistycznie@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Na Vedic Art natknęłam się jako studentka psychologii w roku 2019, podobnie jak na wszystko to, co wierzę, że przychodzi do nas nie bez powodu, choć na początku zawsze wygląda jak przypadek…

W trakcie studiów psychologicznych interesowałam się tym, w jaki sposób budzenie twórczej energii (która wiem, że drzemie w każdym z nas, niezależnie od plastycznych umiejętności) może wpłynąć na nasze stany emocjonalne i jakie inne korzyści wewnętrzne niesie to za sobą. Ścieżka Vedic Art, napotkana po drodze, poprzez doświadczenia własne dała mi jednoznaczną odpowiedź.

Dowiedziałam się, że poprzez obcowanie z językiem sztuki możemy pobudzić własną kreatywność nie tylko na płótnie, ale przede wszystkim poza nim, w konsekwencji stając się bardziej elastycznymi i łatwiej adaptującymi się do wszelkich życiowych zmian. Poszukiwanie swojego środka wyrazu artystycznego daje nam także możliwość poznania siebie bliżej, poza przestrzenią słowa, na poziomie podświadomym.

Vedic Art towarzyszy mi od tamtej pory po dziś dzień, a moje doświadczenia zainspirowały mnie do dalszego kształcenia się w kierunku arteterapii by móc łączyć także swoją pracę zawodową z budzeniem twórczej energii w pracy z młodzieżą i dorosłymi.

Osobiście, odkrywanie własnej energii sprawczej i czystej, nieskrępowanej radości tworzenia jakie zaoferowało mi Vedic Art otworzyły mnie na nowe perspektywy patrzenia na siebie, swoje relacje, możliwości, potrzeby i cele. Słowem, praca (i zabawa!) tą metodą skierowała mnie głęboko ku sobie.

Zapraszam do tego procesu i Ciebie, jeśli poszukujesz skontaktować się bliżej z własnymi potrzebami i otworzyć się na własną kreatywność w atmosferze swobodnego tworzenia.

 Katarzyna Miszczuk , uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.