Beata Kilian
Imię: Beata
Nazwisko: Kilian
Miasto: Gdańsk, Trójmiasto i okolice
Państwo: Polska
Email: beata.kilian@onet.pl
Telefon:
O nauczycielu:

Jestem osoba, która ciągle poszukuje nowych inspiracji. Ciekawi mnie tak wiele dziedzin, że trudno mi za nimi wszystkimi podążać. Wybieram więc kolejno to, do czego ciągnie mnie najbardziej i za tym idę. Dzięki temu nauczyłam się tworzyć bębny szamańskie, grać na gongach i misach tybetańskich, robić masaż dźwiękiem kamertonów, wyrażać ruchem muzykę a nawet spawać.

Malować zaczęłam dopiera na 1 kursie Vedic Art, choć od zawsze o tym marzyłam. To było dla mnie wspaniałe odkrycie. Wchodzenie w stan medytacji i wyciszenia dawał mi dużo spokoju i radości. Vedic Art otworzył mnie na nowe możliwości wyrażania tego, co do mnie przychodziło od zawsze. Obudziła się we mnie tęsknota za stanem flow,  zaczęłam medytować i uspokoiłam rytm swojego życia.

Od 18 lat pomagam ludziom prowadząc terapię, warsztaty rozwojowe, wykłady oraz coaching. Cieszę się, gdy widzę jak inni zmieniają swoje życie a ja mogę im w tym towarzyszyć. Dlatego bycie nauczycielem Vedic Art to kontynuacja mojej ścieżki zawodowej. Wierzę w nadzwyczajną moc tej metody i z otwartym sercem chcę zapraszać do niej wszystkich poszukujących.

Celebruj ze mną BYCIE Sobą na warsztatach w przepięknym Gdańsku (Trójmieście) oraz jak na razie na Kaszubach.Beata Kilian