Justyna Liber
Imię: Justyna
Nazwisko: Liber
Miasto: Katowice(Góra Siewierska)
Państwo: Polska
Email: justyna.liber@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Tym, co umożliwiło mi dotarcie do samej siebie, poznanie siebie z zupełnie nowej strony – niż się znałam – jest właśnie Vedic Art.
Jestem żoną i mamą dwójki cudownych dzieci. Pracowałam długie lata w korporacji. Jednak, w którymś momencie poczułam tęsknotę, która prowadziła mnie coraz głębiej w nowe obszary rozwoju osobistego, poprzez całą masę różnych szkoleń, aby zadać sobie w końcu fundamentalne pytanie: co jest moją pasją, co ja kocham robić? Tak od serca. Okazało się, że dla mnie odpowiedź na to pytanie była trudna, a w zasadzie niemożliwa w tamtym momencie, bo w ogóle jej nie znałam..
Więc poszukiwałam dalej. I kiedyś po zajęciach z Laboratorium Głosu u Olgi Szwajgier, przyszło do mnie bardzo mocne pragnienie namalowania tego, co zobaczyłam w swojej wyobraźni podczas medytacji. Myśl ta mnie nie opuszczała i przypadkowo znalazłam sklep, gdzie kupiłam pierwsze podobrazia, pędzle i farby. Wewnętrzna tęsknota dodawała mi energii do działania. Zaczęłam tworzyć swoje pierwsze obrazy.  Kiedy minął rok, poczułam, że chcę wejść głębiej w malowanie.
Zaczęłam szukać i znalazłam kurs Vedic Art prowadzony przez Adrianę Karimę. Moja radość podczas warsztatów była przeogromna i prawdziwa. Byłam ja i mój obraz. Wokół jakby czas się zatrzymał. Nigdy nie wiedziałam jak zakończy się dzieło, które rozpoczynałam powoli i od pojedynczych pociągnięć pędzla z wybranym w sposób intuicyjny kolorem. Jednak kiedy kończyłam, to zawsze wiedziałam, że dzieło ma właśnie swój finał. Towarzyszyło temu uczucie zadowolenia i zachwytu, z całego procesu tworzenia, który się dział i właśnie dobiegł końca, będąc źródłem  inspiracji. Inspiracji do tego, aby te wszystkie odczucia podczas tworzenia, przenieść w pozostałe obszary mojego życia. Do każdej czynności podchodzić tak jak do tworzenia obrazu… Wtedy moje życie stało się kolorowe, świadome, pełne miłości, ciepła, radości i poczułam, że odnalazłam odpowiedź.
Zapraszam Cię na warsztaty Vedic Art, cudowną podróż, która pomoże Ci poznać siebie i odpowiedzieć na wiele ważnych pytań płynących z wnętrza a wszystko to w spokojnej i przyjaznej atmosferze, po drodze wyznaczonej przez 17 drogowskazów Vedic Art.Justyna Liber