Małgosia Wilkoławska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Małgosia
Nazwisko: Wilkoławska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Lublin, cała Polska
Państwo: Polska
Email: malgosia.vedicart@op.pl
Telefon: 506471548
O nauczycielu:

W trakcie poznawania siebie przyszły niespodziewanie warsztaty Vedic Art. Wspomniała mi o nich osoba, którą poznałam tuż przed nimi i poszłam na te warsztaty raczej z ciekawości. Podczas zajęć I stopnia już wiedziałam, że są genialne. Warsztaty Vedic Art przeszły moje największe wyobrażenia, byłam pod ich wielkim wrażeniem. Pod ich wpływem dzieje się magia. I tak zaczęła się droga z Vedic Art, która doprowadziła mnie do tego miejsca w którym jestem. Wróciłam do malowania, uruchomiłam swój potencjał ,kiedyś coś sama próbowałam tworzyć tak dla przyjemności, odskoczni. Potem to zostawiłam, aż Vedic Art przypomniało mi o moim potencjale.
Za pośrednictwem 17 zasad łączymy się z prawą półkulą, sercem, oraz z tym wszystkim co jest w naszej głębi. Genialność tej metody polegam między innymi, że łącząc się z prawą półkulą, źródłem naszej kreatywności, możemy pozbyć się wszelkich obciążeń emocjonalnych, uwolnić się od fałszywych przekonań takich jak: nie potrafię, nie mogę, nie zasługuję, nic nie da się zrobić oraz osiągnąć uczucie harmonii, jedności wewnętrznej. Malowanie Vedic Art nie koncentruje się wyłącznie na malowaniu, a przede wszystkim na procesie, który otwiera nas na to co nowe, dotąd nieosiągalne. Spotykając się z tą metodą, przenosimy zasady tego stylu na życie codzienne.
Nie musimy posiadać talentu do malowania, umiejętności malarskich, tu najważniejsza jest chęć, zaprzestanie kontrolowania kierowania pędzlem.
Zapraszam do udziału w warsztatach osoby otwarte na ,,zmianę”, chcące wyjść poza dotychczasową strefę komfortu, osoby, które twierdzą, że nie potrafią malować, osoby dojrzałe, które uważają, że już nic dobrego nie spotka na ich drodze. Spotkania prowadzone są w przestrzeni wolności, uczestnicy nie podlegają ocenie, ponieważ ona ogranicza indywidualność uniemożliwiając odkrywanie potencjałów i talentów jakie posiadamy. Zapraszam na warsztaty.

malgosia.vedicart@op.plMałgosia Wilkoławska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.