Mauela Serafin
Imię: Mauela
Nazwisko: Serafin
Miasto: Wrocław i Świat
Państwo: Polska
Email: manuela.serafin89@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Wszystko czego szukasz, szuka ciebie.
Rumi

Jako dziecko kochałam malować i spędzałam na tym długie godziny. Potem przyszła wyczekana dorosłość i ogrom krytycyzmu oraz oczekiwań. Jednakże życie prowadzi nas w dobre miejsca. Więc i ja trafiłam na Vedic Art, metodę, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Wróciłam do domu z obrazami, które wcale mi się nie podobały i nowym otwarciem oraz innym spojrzeniem na kreację. Wiedziałam, że to poprowadzi mnie dalej.

Dziś maluję już zupełnie inaczej. Zamiast odtwarzać, szukam siebie i w tym wspieram. Szukam czegoś głębiej, co wcale nie musi być jakieś – ale ma otwierać na „coś”.

Jestem przewodniczką w drodze do wolnego wyboru. Kreuję bezpieczną i otulającą przestrzeń, w której można spotkać się ze sobą – swoim światłem i swoją ciemnością.

Zapraszam Cię na spotkania z Tobą samym jako Twórcą. Z Twoim życiem, które samo się wymaluje na płótnie, by skontaktować Cię z tym, gdzie jesteś. Bo tylko to rzeczywiście wspiera w wyznaczaniu odpowiedniego kierunku. I byciu w miejscu, w którym chcesz być

manuela.serafin89@gmail.com.

https://www.facebook.com/przestrzenwyboru/Mauela Serafin