Maria Biniasz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Maria
Nazwisko: Biniasz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Bydgoszcz
Państwo: Polska
Email: mariabiniasz@netscape.net
Telefon: 690121425, 0044 789 467 1882
O nauczycielu:

O Vedic Art uslyszalam od mojej przyjaciolki, ktora mowila z ogromna pasja o tych warsztatach malarskich. Udało się jej mnie namówić na warsztaty Vedic Art w 2013 roku. Obie malowaliśmy na warsztacie , no i tak sie stalo , ze obie jestesmy zakochane w Vedic Art.
Malowałam już wcześniej od czasu do czasu, intuicyjnie czując, że lubie to bardzo. Jednak stare przekonania o tym, że trzeba ukończyć ASP by ładnie malować zatrzymywały mnie w miejscu. Po pierwszym warsztacie odkryłam, że fascynuje mnie tworzenie i dzielenie się moim doświadczeniem z innymi. Znajduje w sobie magię kolorów, które nakładam na puste białe płótna. Moje uczucia i emocje stają się kolorami i to sprawia, że jestem tu i teraz. Chcąc dzielić moje zafascynowanie Vedic Art zostałam nauczycielem tej metody i organizuje kursy. Maluje również mandale, które pomagają zharmonizować różne aspekty życia. Od wielu lat rozwijam swoja duchowość. Ukończyłam dwuletnią szkołę Holistycznego Uzdrawiania Holistic Healing College w siedziba w Londynie. Moją pasją poza Vedic Art jest System Odczytu Planu duszy, Tarot i praca z energią.
Posługuje się biegle językiem angielskim. Organizuje kursy w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Zapraszam serdecznie na prowadzone przeze mnie zajęcia.

mariabiniasz@netscape.netMaria Biniasz, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.