Milena Florczyk , uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Milena
Nazwisko: Florczyk , uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Kielce
Państwo: Polska
Email: milena.florczyk@vp.pl
Telefon: 788375205
O nauczycielu:

W niezwykłą podróż do świata Vedic Art wyruszyłam 4 lata temu.
Czas pandemii stał się dla mnie momentem zatrzymania, refleksji i powrotu do mojej pasji z dzieciństwa-malowania, które wówczas pamiętałam, jako czas, kiedy trzymałam wszystko w określonych „ramach” – regularne linie, kształty, barwy używane zgodnie z przyjętymi „normami”. To dawało mi poczucie bezpieczeństwa, satysfakcji i dumy, jednak zabierało wolność i radość samego tworzenia.

Tym razem poczułam, że chcę inaczej, chcę wyjść poza wszelkie schematy, ograniczające przekonania, nie tylko na temat interpretacji używanych kolorów, ale przede wszystkim swojej osoby. Zapragnęłam malować oraz żyć w pełnej wolności!

I tak w poszukiwaniu prawdziwego „Ja” wpisałam w wyszukiwarkę „malowanie intuicyjne” i wtedy zaczęła się moja przygoda z Vedic Art.
Podczas malowania zanurzając się w kolorach, formach i emocjach, pozwalałam mojemu instynktowi prowadzić pędzel po płótnie. Każdy ruch był wyrazem moich uczuć i myśli, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki, które odsłaniały głębsze warstwy mojej osobowości. To było magiczne doświadczenie, które otworzyło mi drzwi do niezwykłej kreatywności i wolności wyrażania siebie.
Oczywiście moja podróż nadal trwa i cały czas szukam narzędzi do eksplorowania świata i poznania siebie…

Jeśli chcesz razem ze mną odkrywać swój artystyczny potencjał, to zapraszam Cię do mojej przestrzeni, pozbawionej ocen i ograniczeń!

Strona na fb jest w procesie tworzenia : https://www.facebook.com/lekkosctworzenia.

milena.florczyk@vp.plMilena Florczyk , uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.