Monika Melewska,  Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Monika
Nazwisko: Melewska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Zielona Góra
Państwo: Polska
Email: monikamelewska@gmail.com
Telefon: 609447628
O nauczycielu:

Kilka lat temu metoda Vedic Art zagościła w moim życiu. Od dawna była we mnie potrzeba malowania, rysowania. Pojawiała się raz po raz ciekawość tworzenia. Jednak na tej ciekawości, kilku próbach wyrażania się twórczo, pozostałam.
Jak usłyszałam a właściwie przeczytałam o Vedic Art, to od razu moje serce zadrgało. Wtedy wołała mnie chęć malowania, zmierzenia się z pędzlem i płótnem – odważenie się na coś, co wg mnie było zarezerwowane dla „artystów wykwalifikowanych”. To się rzeczywiście zadziało, ale okazało się efektem wtórnym.
Te pierwsze warsztaty były dla mnie magiczne. Odbywały się w bardzo energetycznym miejscu, w jesiennej nostalgicznej aurze, z cudownymi osobami oraz niesamowitym klimacie. Mogę śmiało stwierdzić, że zmieniły moje życie. Wejście w proces 17 zasad u mnie trochę trwał, był to dłuższy proces, ale co najważniejsze, zadział się! Od tamtego czasu rozpoczęła się moja przygoda z Vedic Art, gdzie obrazy przeplatały się z życiem a życie z obrazami. Z początku nie planowałam uczyć, ale tak mnie pokierowało moje serce, bo wiem, że Vedic Art jest sposobem na życie – na kreatywność, na zbliżenie się do samego siebie, na obserwację siebie i pomoc sobie.
I w tę drogę chcę zabrać i Ciebie, pokazując to co możesz mieć dzisiaj, jutro, czy wtedy, kiedy będziesz gotowy. To jest inwestycja w samego siebie. Stawiając na swoje wewnętrzne potrzeby, wołania duszy – pomagasz i sobie i innym.
Zapraszam do wspaniałej przygody – spotkania z samym sobą, odkrycia zakrytego, przypomnienie siebie – poprzez obraz, przez płótno, przez własną twórczość.

Monika
monikamelewska@gmail.comMonika Melewska,  Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.