Monika Piecuch
Imię: Monika
Nazwisko: Piecuch
Miasto: Zławieś Wielka
Państwo: Polska
Email: monika.piecuch@lasoleil.com.pl
Telefon: +48 501673972
O nauczycielu:

Jestem właścicielką firmy La Soleil oraz marki Foormat, trenerką, certyfikowanym coachem ICC i … już teraz certyfikowaną nauczycielką Vedic Art ?‍?. Od ponad 15 lat prowadzę szkolenia, treningi, sesje coachingowe i warsztaty grupowe. Ukończyłam: Uniwersytet Mikołaja Kopernika – Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania studia podyplomowe w zakresie Public Relations, Coachingu. Akademię Sztuk Pięknych – studia podyplomowe w zakresie Architektury Wnętrz oraz Malarstwo i Rysunek. Od 2003 roku prowadzę instytucję szkoleniową „La Soleil”, administruję i zarządzam projektami szkoleniowymi, strategią rozwoju oraz kreuję nowe kierunki w działaniu.

?‍?? Filarem działalności mojej firmy jest malowanie intuicyjne.

Firma dzieli się na dwa działy: szkoleniowy – La Soleil oraz produkcyjny – marka Foormat, z których każdy wywodzi się ze sztuki.

? Szkolenia: dla mnie najważniejszy jest bodziec inspiracji do rozwoju.

Moje warsztaty Vedic Art, to warsztaty połączone z nauką technik malarskich, to nie tylko malowanie farbami akrylowymi, to również tworzenie struktur na płótnie. Polecam:
– malowanie farbami Ebru – Marbling – pozwala uzyskać wzory poprzez nanoszenie farb na wodę i przenoszenie ich na płótno lub inny nośnik.
– malowanie pałeczkami olejnymi – Pigment Sticks – innowacyjna metoda, łącząca trwałości farb olejnych z wygodą obsługi pałeczki. Idealne do ekspresyjnego malowania i tworzenia unikalnych efektów.
– malowanie farbami Enkaustycznymi – wykorzystujące gorący wosk. Ta technika pozwala na tworzenie wielowarstwowych dzieł sztuki z wyjątkowym efektem głębi i tekstury.

? Na moje warsztaty jestem w stanie pozyskać 90% dofinansowania dla mojego klienta ?

Co mnie wyróżnia?

? Innowacyjność metod prowadzenia warsztatów, indywidualne podejście do uczestników oraz mobilność realizacji projektów.
? Zwracam szczególną uwagę na jakość usług, sposób przekazu. Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów i dokładam wszelkich starań, żeby do każdego klienta podejść w wyjątkowy, indywidualny sposób.
? Marka La Soleil jest przeznaczona dla osób, które chcą zainwestować swój czas, czujących chęć i potrzebę samorozwoju.
? Celem warsztatów jest: zwiększenie zadowolenia z życia i doświadczania większej równowagi emocjonalnej. Spokój, zmiana, jej adaptacja oraz inspiracja i sukces.

? Marka Foormat

?‍? Możemy zeskanować każdy Twój obraz i zrobić z niego cudowną tapetę, zasłonę, poduszkę lub wydruk na płótnie. Tapety, które produkujemy wytwarzane są na 12 oryginalnych strukturach.

 Monika Piecuch