Patrycja Dańków
Imię: Patrycja
Nazwisko: Dańków
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: patrycjadankow@gmail.com
Telefon: 605944578
O nauczycielu:

Nazywam się Patrycja Dańków, jestem zmianą.

Jako artysta i animator kultury – widzę sercem. Jako dziennikarz – słyszę słowa. Jako socjolog w zakresie psychologii społecznej i coachingu – czuję świat.

Zostałam nauczycielem metody Vedic Art®, by towarzyszyć w zmianie na lepsze innym oraz przede wszystkim, by dotykać psychologii i sztuki w jednym momencie, a na to właśnie pozwala ta technika.

Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy poszukują zmian i dobra w swoim życiu, ale bez wypowiadania słów. Na terapii potrzebujemy setek godzin, by odnaleźć przyczynę naszego nieszczęścia, a proces Vedic Art® pozwala, by to, co odkryte w terapii również się ujawniło, aby w tym samym czasie przetransformowało do naszej podświadomości nowe przekonania.

Czemu służy malowanie?
Tu nie chodzi o talent malarski, choć skutkiem ubocznym może być to, że powstaną dzieła, które będą się podobać. Najważniejszy jest jednak przebieg warsztatów.

Narzędzie, jakim jest malowanie, pozwala nam wejść w głęboki proces transformacji negatywnych i niekorzystnych dla nas przekonań, które za pośrednictwem pędzla i siedemnastu zasad, ulegają zmianie i trafiają do naszej podświadomości.

Niemożliwe? To jedno z najczęstszych przekonań, które po przejściu całego procesu ulega deformacji. Curt Kälman – twórca metody, daje gwarancję, że ta metoda działa na każdego bez wyjątku. Jestem tego przykładem – po kilku głębokich latach pracy psychologiczno-terapeutycznej, największych zmiany dokonały się właśnie po warsztatach Vedic Art®. W konsekwencji zostałam nauczycielem, bo zapragnęłam podzielić się tym dobrem ze wszystkimi.

Aktualne prowadzę mikro galerię sztuki Art kultura® ze swoimi pracami oraz internetową platformę ruchu rozwojowego kulturaumyslu.pl, dla wszystkich poszukujących i tych, dla których słowo „rozwój” jest jedną z nadrzędnych wartości w życiu.

patrycjadankow@gmail.comPatrycja Dańków