Paula Trzeszczkowska
Imię: Paula
Nazwisko: Trzeszczkowska
Miasto: Białystok
Państwo: Polska
Email: paula.passa@gmail.com
Telefon: +48503072041
O nauczycielu:

Cześć! Mam na imię Paula Paulikka, mam trzydzieści lat i miło mi, że trafiłeś właśnie do mnie .

Moja przygoda z Vedic Art rozpoczęła się 10 lat temu, a od 2018 roku jestem nauczycielem tej cudownej metody. Zapraszam Cię na kursy organizowane przeze mnie!

Na co dzień zajmuję się tłumaczeniem kreatywnym z języka francuskiego, hiszpańskiego i angielskiego- tłumaczę piosenki, wiersze, książki, medytacje, wykłady i afirmacje (Gurudev, Sri Sri Ravi Shankar, Louise L Hay, Osho, Mooji). Jestem tez autorką książki- lekko humorystycznego poradnika- „Wyjście z życiowego bagna- krok po kroku”, który czytam czasem na żywo na facebooku. Od dziecka śpiewam i tworzę własne piosenki (mam w dorobku około 80 utworów w różnych językach i stylach muzycznych).

Niedawno usłyszałam diagnozę stwardnienia rozsianego, ale to tylko dało mi siłę by zająć się na maxa tematem zdrowia i duchowości. Z wykształcenia jestem opiekunem medycznym i pracuje jako doradca zdrowego stylu życia.

Prywatnie jestem mamusią nieco ponad rocznej córeczki, Lukrecji

A już niedługo- także Twoim nauczycielem Vedic Art!

Skontaktuj się zemną, żeby dowiedzieć się kiedy planuję następny kurs, lub polub moją fejsbukową stronę vedikka.rt by być na bieżąco.

paula.passa@gmail.comPaula Trzeszczkowska