Paulina Święcańska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Imię: Paulina
Nazwisko: Święcańska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.
Miasto: Truskaw
Państwo: Polska
Email: paulina.swiecanska@gmail.com
Telefon: +48 607293638
O nauczycielu:

Multidyscyplinarna artystka tworząca w materii tańca, filmu, malarstwa oraz szeroko pojętej animacji kulturalnej oraz coachingu poprzez sztukę.
Od 2011 roku współtworzy Fundację Artystyczną PERFORM, gdzie rozwija działalność edukacyjną i badawczą zarówno w Polsce, jak i we współpracy z zagranicznymi partnerami w programie ERASMUS+. Czynnie pracuje jako choreografka tworząc prace inkluzyjne dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, seniorów i młodzieży. W swojej pracy choreograficznej łączy środowiska zawodowych artystów z różnych dziedzin sztuki z amatorami i pasjonatami, tworząc projekty na granicy sztuki, edukacji i działań społecznych. Realizuje projekty związane z działaniami site-specific dla społeczności lokalnych. W swojej pracy artystycznej korzysta m.in. z takich technik i metod pracy z ciałem jak kontakt improwizacja, ruch autentyczny, improwizacja, body work, floor work, animal flow i pilates.
Od 2019 roku zaangażowana w malarstwo intuicyjne Vedic Art, od 2020 pouring a od 2021 roku w naurografikę. W marcu 2023 roku ukończyła kurs nauczycielski I stopnia Vedic Art.

paulina.swiecanska@gmail.comPaulina Święcańska, uprawniona do nauczania I-go stopnia Vedic Art.