Jacek Wojciech Poteralski Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Imię: Jacek Wojciech
Nazwisko: Poteralski Nauczyciel Ekstrakompetencyjny
Miasto: Warszawa
Państwo: Polska
Email: jacek.poteralski@vedicart.pl
Telefon: 603 214 928
O nauczycielu:

Pierwszy człowiek potrafił dostrzegać piękno tego świata, moc przyrody, różnorodność form. Odczuwał, że sam jest częścią natury, był twórczy i doskonały. Z czasem, poprzez wieki, te pojęcia uległy degradacji. Przestaliśmy rozpoznawać, a wręcz porzucamy własny potencjał. W obecnych czasach grając w gry komputerowe, wystawiając się na wpływ mediów, słuchanie polityków oraz innych dogmatyków, zaprzepaszczamy własne życie podczas, gdy jesteśmy stworzeni do bycia czymś szczególnym i to każdy z nas.

Vedic Art jest sztuką łączącą każdego z Boską inspiracją i własną duszą. Choć nie jest metodą terapeutyczną dotyka i uzdrawia nasze serca i dusze. Kiedy staję przed pustym płótnem nie mam celów i planów – jestem. Kiedy patrzę na dzieło wiem, że moją rękę prowadziły Istoty Duchowe. Czuję się jak Bóg, który tworzy Świat ze swej wyobraźni.

Od 30 lat zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym. Szczególnie interesuje mnie szerzenie wiedzy w zakresie wyższej świadomości i kreowanie życia zgodnego z własnym przeznaczeniem, zajmuję się też cyfrologią oraz łączeniem ludzi w szczęśliwe pary.
Od 2005r uczyłem się Vedic Art, malowałem, a w grudniu 2007r wraz z moją partnerka życiową uzyskaliśmy od twórcy metody Curta Källman’a, jako pierwsi Polacy uprawnienia do nauki tej sztuki. Rozpocząłem więc szeroką działalność związaną moją misją przekazywania i zapoznawania wszystkich chętnych z wiedzą Vedic Art najprostszą w swej istocie, nieograniczoną czasem i przestrzenią metodą kreacji, w Polsce i poza granicami kraju.

Terminy moich warsztatówKliknij tutaj.

 Jacek Wojciech Poteralski Nauczyciel Ekstrakompetencyjny